Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. ledna do 20. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Miller: Ducati mi sedí lépe

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Pramac Ducati
Miller: Ducati mi sedí lépe
10.02.2018
 

Jack Miller v jednom z rozhovorů prozradil, že v sedle Ducati se cítí mnohem lépe a má vše dobře pod kontrolou.

Po třech sezonách v sedle motocyklu Honda přestupuje pro letošní rok australský závodník Jack Miller k týmu Pramac Ducati. Po prvních testech Jack rozhodně nešetří optimismem a zároveň prohlašuje, že motocykl Ducati mu sedí mnohem lépe, než právě Honda.
 
Jak Jack v jednom z nedávných rozhovorů přiznal, již po několika testovacích dnech strávených za řídítky motocyklu Ducati získal pocit, že má nad motocyklem mnohem lepší kontrolu, než měl dříve u Hondy.
 
„Ducati mi zatím opravdu sedí. Na této motorce jsem velmi rychle získal pocit, že mám vše plně pod kontrolou, dokonce mnohem více, než jsem měl v sedle Hondy. To je asi ten největší rozdíl, protože na Hondě jsem se velmi často cítil, jako bych jel již na absolutním limitu. Na Hondě jsem většinou měl pocit, že tam již není žádný prostor pro zlepšení, zatímco u Ducati cítím, že mám vše pevně v rukou a mohu ještě zrychlit. Na tomto motocyklu je mnohem snadnější se zlepšovat a zajíždět lepší časy. Je ale pravdou, že pro změnu na Hondě byly jednodušší změny směru, Ducati se zase chová lépe na výjezdech ze zatáček,“ řekl Jack Miller.