Paddock Blue 2018 racing
 
přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. dubna do 22. dubna.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Oliveira testoval KTM MotoGP

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: KTM
Oliveira testoval KTM MotoGP
15.07.2017
 

Portugalský závodník Moto2, Miguel Oliveira, dostal od rakouské KTM možnost testovat na okruhu Motorland Aragón speciál MotoGP.

Ještě před odchodem na letní prázdniny se tovární tým rakouské KTM společně se svým stabilním týmem ve složení Pol Espargaró, Bradley Smith a testovací jezdec Mika Kallio vydali na španělskou trať Motorland Aragón. Zde rakouská továrna uspořádala dvoudenní test, ve kterém stálý tým doplnil i jezdec Moto2 – Miguel Oliveira.
 
Pro portugalského závodníka Oliveiru, jenž hájí barvy rakouské továrny KTM v prostřední kubatuře šampionátu MS motocyklů, se jednalo o vůbec první příležitost vyzkoušet si motocykl MotoGP. Svůj první test Oliveira hodnotí pozitivně a věří, že další budou následovat.
 
„Cílem tohoto testu nebylo jezdit nejrychlejší časy, ale spíše si vyzkoušet možnosti motocyklu MotoGP a zkusit se adaptovat. Já osobně jsem si tento den opravdu moc užil. Každý motocyklový závodník by si alespoň jednou v životě chtěl vyzkoušet motocykl královské kubatury a já tuto příležitost dostal nyní. Byl to velmi dobrý den a chtěl bych poděkovat KTM za to, že mi dala tuto skvělou příležitost,“ řekl Miguel Oliveira