Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. ledna do 13. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Poncharal: Udržet Zarca nebude snadné

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Tech 3
Poncharal: Udržet Zarca nebude snadné
08.03.2018
 

Manažer týmu Monster Yamaha Tech 3 si je vědom toho, že i díky přestupu ke KTM nebude snadné Zarca udržet v týmu pro sezonu 2019.

Jak jsme vás již informovali, tým Tech 3 končí s posledním závodem roku 2018 spolupráci s továrnou Yamaha a pro rok 2019 spojuje síly s rakouskou KTM. To je ale samozřejmě zásadní otázka i pro jezdce týmu Tech 3 a především francouzského závodníka Johanna Zarca.
 
I týmový manažer Hervé Poncharal si je totiž dobře vědom toho, že nebude snadné udržet Zarca, který byl zvyklý pravidelně jezdit i v první pětce, což by bylo na motocyklu KTM přinejmenším v sezoně 2019 velmi obtížné.
 
„Je mi jasné, že Johanna nebude snadné v týmu pro sezonu 2019 udržet. Je to špičkový jezdec, který několikrát předvedl své kvality. Aktuálně Johann a jeho manažer Laurent Fellon zkoušejí všechny možnosti pro sezonu 2019. Samozřejmě by pro nás byl velký sen, kdyby se nám Johanna podařilo v týmu udržet. Rozhodně to není nemožné, ale musíme vyčkat, jaké nabídky se Johannovi na stole sejdou. Míč leží nyní na jeho straně hřiště a uvidíme, jakým směrem se hra pohne. Mým přáním by bylo, abychom jej v našich barvách viděli i v roce 2019,“ řekl Hervé Poncharal.