MMB-Vánoce 2019a
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 2. prosince do 8. prosince 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Předběžné startovní listiny GP 2020

Foto: Honda
Předběžné startovní listiny GP 2020
20.11.2019
 

Včera odpoledne byly zveřejněné předběžné startovní listiny silničního Grand Prix 2020.


Předběžná startovní listina MS Moto3 2020
5 JAUME MASIA (SPA, LEOPARD RACING) HONDA
6 RYUSEI YAMANAKA (JPN, ESTRELLA GALICIA 0,0) HONDA
7 DENNIS FOGGIA (ITA, LEOPARD RACING) HONDA
11 SERGIO GARCIA (SPA, ESTRELLA GALICIA 0,0) HONDA
12 FILIP SALAC (CZE, SNIPERS TEAM) HONDA
13 CELESTINO VIETTI (ITA, SKY RACING TEAM VR46) KTM
14 TONY ARBOLINO (ITA, SNIPERS TEAM) HONDA
16 ANDREA MIGNO (ITA, SKY RACING TEAM VR46) KTM
17 JOHN McPHEE (GBR, PETRONAS SPRINTA RACING) HONDA
19 GABRIEL RODRIGO (ARG, KŐMMERLING GRESINI Moto3) HONDA
21 ALONSO LOPEZ (SPA, STERILGARDA MAX RACING TEAM) HUSQVARNA
23 NICCOLO ANTONELLI (ITA, SIC58 SQUADRA CORSE) HONDA
24 TATSUKI SUZUKI (JPN, SIC58 SQUADRA CORSE) HONDA
25 RAUL FERNANDEZ (SPA, RED BULL KTM AJO) KTM
27 KAITO TOBA (JPN, RED BULL KTM AJO) KTM
40 DARRYN BINDER (RSA, CIP GREEN POWER) KTM
50 JASON DUPASQUIER (SWI, PRUESTELGP) KTM
52 JEREMY ALCOBA (SPA, KŐMMERLING GRESINI Moto3) HONDA
53 DENIZ ONCU (TUR, RED BULL KTM TECH 3) KTM
55 ROMANO FENATI (ITA, STERILGARDA MAX RACING TEAM) HUSQVARNA
70 BARRY BALTUS (BEL, PRUESTELGP) KTM
71 AYUMU SASAKI (JPN, RED BULL KTM TECH 3) KTM
73 MAXIMILIAN KOFLER (AUT, CIP GREEN POWER) KTM
75 ALBERT ARENAS (SPA, ANGEL NIETO TEAM) KTM
76 MAKAR YURCHENKO (KAZ, BOE SKULL RIDER MUGEN RACE) KTM
79 AI OGURA (JPN, HONDA TEAM ASIA) HONDA
82 STEFANO NEPA (ITA, ANGEL NIETO TEAM) KTM
84 JAKUB KORNFEIL (CZE, BOE SKULL RIDER MUGEN RACE) KTM
89 KHAIRUL IDHAM PAWI (MAL, PETRONAS SPRINTA RACING) HONDA
92 YUKI KUNII (JPN, HONDA TEAM ASIA) HONDA
99 CARLOS TATAY (SPA, REALE AVINTIA ARIZONA 77) KTM

Předběžná startovní listina MS Moto2 2020
2 JESKO RAFFIN (SWI, NTS RW RACING GP) NTS
7 LORENZO BALDASSARRI (ITA, FLEXBOX HP 40) KALEX
9 JORGE NAVARRO (SPA, SPEED UP RACING) SPEED UP
10 LUCA MARINI (ITA, SKY RACING TEAM VR46) KALEX
11 NICOLO BULEGA (ITA, FEDERAL OIL GRESINI Moto2) KALEX
12 THOMAS LUTHI (SWI, LIQUI MOLY INTACT GP) KALEX
16 JOE ROBERTS (USA, AMERICAN RACING) KALEX
19 LORENZO DALLA PORTA (ITA, ITALTRANS RACING TEAM) KALEX
21 FABIO DI GIANNANTONIO (ITA, SPEED UP RACING) SPEED UP
22 SAM LOWES (GBR, EG 0,0 MARC VDS) KALEX
23 MARCEL SCHROTTER (GER, LIQUI MOLY INTACT GP) KALEX
24 SIMONECORSI (ITA, MV AGUSTA TEMPORARY FORWARD) MV AGUSTA
27 ANDI FARID IZDIHAR (IND, IDEMITSU HONDA TEAM ASIA) KALEX
33 ENEA BASTIANINI (ITA, ITALTRANS RACING TEAM) KALEX
35 SOMKIAT CHANTRA (THA, IDEMITSU HONDA TEAM ASIA) KALEX
40 AUGUSTO FERNANDEZ (SPA, FLEXBOX HP 40) KALEX
42 MARCOS RAMIREZ (SPA, AMERICAN RACING) KALEX
44 ARON CANET (SPA, ANGEL NIETO TEAM) SPEED UP
45 TETSUTA NAGASHIMA (JPN, RED BULL KTM AJO) KALEX
55 HAFIZH SYAHRIN (MAL, ANGEL NIETO TEAM) SPEED UP
57 EDGAR PONS (SPA, HFEDERAL OIL GRESINI Moto2) KALEX
62 STEFANO MANZI (ITA, MV AGUSTA TEMPORARY FORWARD) MV AGUSTA
64 BO BENDSNEYDER (NED, NTS RW RACING GP) NTS
72 MARCO BEZZECCHI (ITA, SKY RACING TEAM VR46) KALEX
87 REMY GARDNER (AUS, NONEXOX TKKR SAG TEAM) KALEX
88 JORGE MARTIN (SPA, RED BULL KTM AJO) KALEX
96 JAKE DIXON (GBR, PETRONAS SPRINTA RACING) KALEX
97 XAVI VIERGE (SPA, PETRONAS SPRINTA RACING) KALEX
99 KASMA DANIEL BIN KASMAYUDIN (MAL, NONEXOX TKKR SAG TEAM) KALEX
--- jezdec bude doplněn později (0,0 MARC VDS) KALEX

Předběžná startovní listina MS MotoGP 2020
4 ANDREA DOVIZIOSO (ITA, DUCATI TEAM) DUCATI
9 DANILO PETRUCCI (ITA, DUCATI TEAM) DUCATI
12 MAVERICK VINALES (SPA, MONSTER ENERGY YAMAHA MotoGP) YAMAHA
17 KAREL ABRAHAM (CZE, REALE AVINTIA RACING) DUCATI *
20 FABIO QUARTARARO (FRA, PETRONAS YAMAHA SRT) YAMAHA *
21 FRANCO MORBIDELLI (ITA, PETRONAS YAMAHA SRT) YAMAHA *
27 IKER LECUONA (SPA, RED BULL KTM TECH 3) KTM *
29 ANDREA IANNONE (ITA, APRILIA RACING TEAM GRESINI) APRILIA *
30 TAKAAKI NAKAGAMI (JPN, LCR HONDA IDEMITSU) HONDA *
33 BRAD BINDER (RSA, RED BULL KTM FACTORY RACING) KTM
35 CAL CRUTCHLOW (GBR, LCR HONDA CASTROL) HONDA *
36 JOAN MIR (SPA, TEAM SUZUKI ECSTAR) SUZUKI
41 ALEIX ESPARGARO (SPA, APRILIA RACINGTEAM GRESINI) APRILIA *
42 ALEX RINS (SPA, TEAM SUZUKI ECSTAR) SUZUKI
43 JACK MILLERAUSTRALIANPRAMAC RACING) DUCATI *
44 POL ESPARGARO (SPA, RED BULL KTM FACTORY RACING) KTM
46 VALENTINO ROSSI (ITA, MONSTER ENERGY YAMAHA MotoGP) YAMAHA
53 TITO RABAT (SPA, REALE AVINTIA RACING) DUCATI *
63 FRANCESCO BAGNAIA (ITA, PRAMAC RACING) DUCATI *
73 ALEX MARQUEZ (SPA, REPSOL HONDA TEAM) HONDA
88 MIGUEL OLIVEIRA (POR, RED BULL KTM TECH 3) KTM *
93 MARC MARQUEZ (SPA, REPSOL HONDA TEAM) HONDA
* hodnocí mezi nezávislými jezdci