Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. ledna do 20. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Puig: Smlouvy jezdců na 2019 mají čas

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Repsol Media
Puig: Smlouvy jezdců na 2019 mají čas
11.02.2018
 

Nový manažer továrního týmu Repsol Honda v jednom z rozhovorů řekl, že zatím nemá prostor řešit smlouvy jezdců pro sezonu 2019 a tato záležitost není na pořadu dne.

Jedním z největších otazníků v průběhu letošní sezony královské kubatury MotoGP bude skutečnost, zda úřadující mistr světa Marc Márquez prodlouží svoji stávající smlouvu u továrního týmu Repsol Honda, která vyprší na konci roku 2018.
 
Tento úkol bude mít za cíl především manažer továrního týmu Repsol Honda – Alberto Puig, jenž pro letošní rok v této pozici vystřídal Livia Suppa. Jak ale samotný Puig v jednom z nedávných rozhovorů přiznal, zatím se soustředí především na předsezónní přípravu, otázka jezdeckého složení pro rok 2019 má zatím čas.
 
„Abych byl upřímný, v této funkci jsem právě začal a jsou za námi první letošní testy, které se konaly v Malajsii. Proto jsem se doposud soustředil především na tyto testy a přípravu. Snažím se porozumět aktuální situaci v týmu a ve všem se zoerientovat. Zatím jsem rozhodně neměl prostor zabývat se vyjednáváním o smlouvách pro sezonu 2019, myslím, že na to je ještě čas. Samozřejmě je ale pravdou, že některé týmy již o smlouvách pro 2019 jednají a já proti tomu nic nemám,“ řekl Alberto Puig