MMB-VR46
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. června do 23. června 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Redding: Za 2 roky chci do WSBK

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Redding: Za 2 roky chci do WSBK
07.10.2018
 

Britský závodník Scott Redding přestupuje pro příští sezonu do BSB, to ale rozhodně nepovažuje za konečnou stanici své kariéry.

Britský závodník Scott Redding před zahájením thajské Grand Prix oznámil, že pro příští sezonu přestupuje do šampionátu britských superbiků BSB, kde bude hájit barvy týmu Paula Birda. Nyní tento britský závodník hovořil o svých plánech pro další budoucnost, které s MotoGP již nepočítají.
 
Jak Redding prozradil, podepsal s týmem Paula Birda dvouletou smlouvu, po jejímž vypršení by se rád viděl v šampionátu Mistrovství světa Superbiků.
 
„Je pravdou, že když jsem tohle rozhodnutí učinil, počítal jsem s tím, že se setkám s negativními komentáři, které budou říkat, že jsem zahodil svůj talent do BSB. Pak jsou zde ale lidé, kteří tomuto rozhodnutí rozumí a chápou ho. Pro mne je motivací přestup do BSB jako nový start mé kariéry a rozhodně nepočítám s tím, že bych na věky zůstal v BSB. Počítám s tím, že v BSB pojedu dvě sezony, a pak bych rád přestoupil do šampionátu Mistrovství světa Superbiků. Chtěl bych tam ale jít až ve fázi, kdy budu mít na to abych dostal dobrou motorku a mohl bojovat o titul,“ řekl Scott Redding