Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. června do 24. června.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Stoner: Vinales mne nepřekvapil

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Stoner: Vinales mne nepřekvapil
15.07.2017
 

Australský závodník Casey Stoner prohlásil, že výkony Mavericka Vinalese v úvodu letošní sezony MotoGP pro něj nebyly žádným překvapením.

Jedním z překvapení úvodu letošní sezony královské kubatury MotoGP byl bezpochyby španělský závodník Maverick Vinales, jenž hned při svém debutu na Yamaze zvítězil v Grand Prix Kataru a poté pokračoval dalšími silnými výsledky a stále je v boji o mistrovský titul.
 
Výkony tohoto jezdce v první polovině letošní sezony nyní komentoval bývalý australský závodník Casey Stoner, jenž prohlásil, že takové výsledky od Vinalese očekával již s ohledem na průběh předsezónního testování.
 
Zároveň Stoner dodává, že jedním ze základních příčin těchto skvělých výsledků byla také bezpochyby skutečnost, že Maverickovi a jeho jezdeckému stylu motocykl Yamaha M1 prostě sedí.
 
„Už v loňské sezoně jsme mohli pozorovat, že je Maverick ve skvělé formě. Proto pro mne následně nebylo žádným překvapením, když jsem viděl, jaké výkony předváděl v zimních testech a poté i v úvodu sezony 2017,“ řekl Australan Casey Stoner