KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. do 23. února 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Suppo: Marc nepotřebuje změnu

Text: jnyk, Zdroj: GPone.com, Foto: Honda
Suppo: Marc nepotřebuje změnu
03.11.2019
 

Bývalý manažer továrního týmu Repsol Honda je přesvědčen o tom, že Marc Márquez nepotřebuje změnu a svoji smlouvu u Hondy prodlouží.


Bývalý manažer továrního týmu Repsol Honda, pan Livio Suppo, v jednom z nedávných rozhovorů komentoval aktuální situaci Marca Márqueze ve vztahu k Hondě a poukázal hned na několik důvodů, proč neočekává, že by Marc měl potřebu měnit tým.

Dle slov tohoto zkušeného manažera je opravdu minimální šance, že by Marc po vypršení jeho aktuálního kontraktu u týmu Repsol Honda na konci sezony 2020 odešel k jiné továrně. Ba naopak Suppo je téměř přesvědčen o tom, že Marc již odstartoval jednání s Hondou o prodloužení jeho smlouvy.

„Jsme hodně ovlivněni tím, co udělal Valentino v roce 2004, ale on byl tehdy v jiné situaci. Rossi do té doby závodil na nejlepších motorkách ve startovním poli a po těchto letech chtěl vyzkoušet, zda bude vyhrávat i na méně konkurenceschopné motorce. To ale není Marcův případ. Marcův rozdíl mezi ním a ostatními jezdci na Hondách je markantní, on je jediný, kdo vyhrávat a potvrzuje, že Honda není nejlepší motorka na roštu. To je také důvod, proč on tuto změnu nepotřebuje. Znám Marca velmi dobře a jsem přesvědčen o tom, že je u Hondy spokojený. Dle mého názoru již jednají o nové smlouvě,“ řekl Livio Suppo