Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. června do 17. června.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Vinales jede na podvozku 2018

Text: jnyk, Zdroj: TZ Yamaha
Vinales jede na podvozku 2018
08.09.2017
 

Španělský závodník Maverick Vinales jede v italském Misanu na podvozku Yamaha specifikace 2018, v pátek obsadil druhé místo.

Španělský závodník Maverick Vinales naplno využil pátečních volných tréninků na okruhu Marca Simoncelliho v italském Misanu, kdy se věnoval především nastavení motocyklu. Maverick odjel během pátečních tréninků celkem 39 kol.
 
Zároveň Vinales potvrdil, že do tohoto víkendu nastoupil s podvozkem, který je určený pro motocykl pro sezonu 2018. Hlavním důvodem této skutečnosti je fakt, že se Vinales při nedávných testech v Misanu na tomto stroji cítil opravdu velmi komfortně.
 
Maverick Vinales: „Cítím se velmi dobře, protože jsem během dneška odjel spoustu kol na pneumatikách, které jsem potřeboval otestovat. Především v druhém volném tréninku se nám podařilo otestovat pneumatiky pro nedělní závod. Upřímně jsem překvapený tím, jaký jsem měl rytmus a jak motorka na této trati fungovala. Stále je zde prostor pro zlepšení, protože jsem nejel tak rychle, jak bych byl schopný. Tento víkend testuji podvozek pro rok 2018, protože při nedávných testech jsem se zde na něm cítil opravdu dobře, tak jsme se rozhodli jej použít i pro závodní víkend. Budu pokračovat tímto směrem a věřím, že nás čeká i pozitivní sobota.“