Závody u nás i v zahraničí v období od 5. listopadu do 11. prosince.

1 2 3 4 5 ... 8
ROAD RACING » MotoGP

Silniční kalendář závodů na rok 2017

V tomto článku pro vás budeme průběžně aktualizovat kalendář závodů na silnici pro rok 2017.

07.11.2016
ROAD RACING » MS Endurance

Cesta do Le Mans

Cesta na jejímž konci je snad dokončení závodu mistrovství světa vytrvalostních závodů 24 hodin Le Mans.

08.10.2016

Maco Racing s historickým úspěchem

Yamaha Maco Racing Team - vynikajúce štvrté miesto na Bol d´Or.

21.09.2016

24 hodin Bol d´Or – Paul Ricard

Vítězem nejslavnějšího závodu vytrvalostního motocyklového sportu se pro letošní rok stal tovární tým SERT. Na skvělém 4. místě dojel tým Martina Kuzmy, Maco Racing.

18.09.2016

Yamaha Maco Racing piaty v Oscherslebene

Záverečné podujatie tohtoročných Majstrovstiev sveta Endurance sa konalo v sobotu 27. augusta ako osemhodinové preteky v nemeckom Oscherslebene. Čo najväčší prídel bodov, ktorý by znamenal výraznejší postup v konečnej tabuľke šampionátu, chcel dosiahnuť slovenský tím Yamaha ...

29.08.2016

8 Hours EWC Motopark Oschersleben

Osmihodinovku na německém Oscherslebenu vyhrál tým GMT94 Yamaha, na pódium se podíval také Lukáš Pešek, který s týmem Penz13.com – BMW Motorrad Team skončil třetí.

28.08.2016

Lukáš Pešek - bylo to neuvěřitelné

Český motocyklový závodník Lukáš Pešek si odškrtl další kapitolu ve svém závodění - účast ve vytrvalostním závodě na okruhu Suzuka v Japonsku.

05.08.2016

MS Endurance 2016 – Suzuka

Světový vytrvalostní šampionát pokračoval osmihodinovkou na okruhu Suzuka.

31.07.2016

Yamaha Maco Racing Team v Portugalsku

Majstrovstvá sveta Endurance pokračovali druhým tohtoročným podujatím, 12-hodinovými pretekmi v portugalskom Portimau. Slovenský tím Yamaha Maco Racing ako pretekári aj tentoraz zastupovali Slovinec Marko Jerman, Švajčiar Gregory Junod a Anthony Dos Santos z Francúzska.

13.06.2016

12 Hours EWC Portimao 2016

Dvanáctihodinový závod Mistrovství světa Endurance na okruhu v portugalském Portimau, vyhrál tým GMT94 Yamaha, vynikající výsledek v top ten získal český tým Lukoil BMW Motorrad CSEU.

12.06.2016
ROAD RACING » Přírodní tratě

Rozhovor - Petr Kimura Bičiště

Rozhovor s Petrem Bičištěm o začátku sezony 2016.

28.04.2016

Jaroslav Černý o 24-hodinovke v Le Mans

Prvé podujatie tohtoročných vytrvalostných majstrovstiev sveta, 24-hodinové preteky v Le Mans, absolvoval vo francúzskom tíme LMD63 Moto Journal slovenský pretekár Jaroslav Černý.

12.04.2016

Top10 pre Yamaha Maco Racing Team v Le Mans

Mimoriadne napínavé preteky prinieslo prvé podujatie vytrvalostných majstrovstiev sveta cestných motocyklov, ktoré sa počas víkendu 9. a 10. apríla uskutočnili vo francúzskom Le Mans. Na štart slávnej 24-hodinovky sa postavilo 57 tímov, medzi ktorými nechýbal ani slovenský z...

12.04.2016

24 hodin Le Mans 2016 – závod

Vítězem letošního ročníku závodu 24 hodin Le Mans se stal tým SRC Kawasaki, náš Lukáš Pešek závod s Penz13.com - BMW Motorrad Teamem nedokončil, tým Viktora Nosse svou vytrvalostní premiéru dotáhl až do cílové mety.

10.04.2016

Kornfeil v kvalifikaci čtvrtý

Do Velké ceny USA bude mít Jakub Kornfeil velmi dobrou výchozí pozici – zajel své letošní kvalifikační maximum.

09.04.2016

24h Le Mans 2016 – Pešek na pole position

Obrovská zpráva dnes dorazila z francouzského Le Mans, tým Penz13.com - BMW Motorrad, ve kterém startuje náš Lukáš Pešek, získal pole position pro čtyřiadvacetihodinový závod.