Závody u nás i v zahraničí v období od 7. října do 13. října 2019.

1 2 3 4 5 ... 13
ROAD RACING » MS Endurance

Mercury RT končí v EWC, Hanika jede s YART

Tým Viktora Nosse končí v Mistrovství světa Endurance, Karel Hanika se stal čtvrtým pilotem Yamaha Austria Racing Teamu.

06.09.2019

V Mostě testovali Hanika a Ježek

Dva brněnští motocykloví jezdci, třiadvacetiletý Karel Hanika a o sedm let starší Ondřej Ježek, dorazili ve čtvrtek v doprovodu členů týmu FUNY Gastro BMW Motorrad Mercury Racing na mostecký autodrom. Na zdejším velkém okruhu testovali techniku před novou sezonou světového š...

10.08.2019

MS Endurance 2019 – Suzuka

Poslední závod Mistrovství světa Endurance této sezony přinesl obrovský úspěch pro Kawasaki, která slaví vítězství v závodě i titul Mistra světa.

29.07.2019

Kalendář EWC 2019-2020

Budúcoročný kalendár FIM EWC už bez Slovakia Ringu…

27.07.2019

Maco Racing do Japonska

Omega Maco Racing Team bude štartovať na osemhodinovke v japonskej Suzuke.

13.07.2019

Maco Racing Team v Oscherslebene

V nemeckom Oscherslebene sa cez víkend konalo predposledné podujatie majstrovstiev sveta vytrvalostných pretekov motocyklov. Na mieste sa predstavil aj slovenský Maco Racing Team, ktorý necestuje do Japonska na záverečné preteky a v Nemecku tak absolvoval svoje posledné podu...

18.06.2019

MS Endurance 2019 – Oschersleben

Poslední závod Mistrovství světa Endurance této sezony na území Evropy viděl německý Oschersleben.

10.06.2019

Maco Racing Team na domácom Slovakia Ringu

Cez víkend sa na Slovakia Ringu uskutočnilo podujatie majstrovstiev sveta vytrvalostných pretekov cestných motocyklov. Na domácej pôde nechýbal ani slovenský Maco Racing Team, ktorý je súčasťou svetového šampionátu už 17 rokov.

17.05.2019

Hanika a Ježek o Slovakiaringu

Karel Hanika a Ondra Ježek, komentují závod Mistrovství světa Endurance na okruhu Slovakiaring.

14.05.2019

MS Endurance 2019 – Slovakiaring

Nejslavnější a nejstarší čtyřiadvacetihodinovka Bol d´Or odstartovala další ročník světového vytrvalostního závodění.

12.05.2019

Leblanc za Maco Racing

Grégory Leblanc bude štartovať v tíme Maco Racing na Slovakia Ringu.

07.05.2019

Karla Haniku limitovalo zápěstí

Nedoléčené zranění zápěstí limitovala Karla Haniku během závodu v Le Mans.

25.04.2019

Ilya Mikhalchik komentuje 24 hodin Le Mans

Jedním z jezdců českého týmu Fany Gastro BMW Motorrad - by Mercury byl i Ukrajinec Ilya Mikhalchik.

24.04.2019

Maco Racing Team v Le Mans

Slovenský motocyklový tím Maco Racing vstúpil do svojej 17. sezóny na majstrovstvách sveta vytrvalostných pretekov motocyklov 24-hodinovými pretekmi vo francúzskom Le Mans, ktoré boli zároveň druhým podujatím sezóny 2018/2019.

23.04.2019

24 hodin Le Mans 2019

Tovární tým SRC Kawasaki zvítězil v letošním ročníku čtyřiadvacítky v Le Mans, náš tým Fany Gastro BMW Motorrad - by Mercury skončil jedenáctý, slovenský Maco Racing Team byl v cíli na 32. místě.