Paddock Blue 2018 racing
 
přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. ledna do 14. ledna.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Nejlepší závodník 2017 – 11.-20. místo

Foto: Petr Štola
Nejlepší závodník 2017 – 11.-20. místo
03.01.2018
 

S dalším dnem zde máme další pořadí naší ankety, dnes vás seznámíme s jezdci, kteří se umístili na 11. až 20. místě.

 
Anketa serveru BikeRacing.cz o nejlepšího motocyklového závodníka roku 2017
Pořadí na 11. – 63. místě
11.
Oliver König
silniční závody
12.
Michal Prášek
silniční závody
13.
Kamil Holán
silniční závody
14.
Petr Pilát
motokros
15.
Ondřej Vostatek
silniční závody
16.
Michal Filla
silniční závody
17.
Ondřej Klymčiw
enduro
18.
David Kubáň
silniční závody
19.
David Pabiška
enduro
20.
Lukáš Simon
silniční závody
 
21.
Ondřej Honzák
silniční závody
22.
Michal Dokoupil
silniční závody
23.
Michal Šembera
silniční závody
24.
Petr Bičiště
silniční závody
25.
Pavel Kejmar
supermoto
26.
Ladislav Chmelík
silniční závody
27.
Matěj Smrž
silniční závody
28.
Vít Janoušek
sidecarcross
29.
Richard Balcar
silniční závody
30.
Michal Vecko
silniční závody
31.
Jaromír Romančík
motokros
32.
Jan Halbich
silniční závody
33.
Miloš Čihák
silniční závody
34.
Martin Michek
motokros
35.
Aleš Nechvátal
silniční závody
36.
Matyáš Pálka
silniční závody
37.
Kryštof Kouble
enduro
38.
Richard Sedlák
silniční závody
39.
Stanislav Fait
silniční závody
40.
Patrik Liška
enduro
41.
Martin Matějíček
trial
42.
Michal Fojtík
silniční závody
43.
Petr Najman
silniční závody
44.
Jakub Janoušek
sidecarcross
45.
David Ouředníček
silniční závody
46.
David Cyprián
enduro
47.
Martin Krátký
stunding
48.
Dominik Jůda
silniční závody
49.
Jonáš Kocourek
silniční závody
50.
Viktor Čech
silniční závody
51.
Marek Wünsch
trial
52.
Eduard Krčmář
plochá dráha
53.
Zdeněk Tůma
enduro
54.
Jakub Gurecký
silniční závody
55.
Michal Bidas
silniční závody
56.
Lukáš Blažek
motokros
57.
Kateřina Pálková
silniční závody
58.
Filip Neugebauer
motokros
59.
Zbyněk Čech
silniční závody
60.
Filip Novotný
silniční závody
61.
Petr Bartoš
motokros
62.
Zdeněk Sedlák
silniční závody
63.
Matyáš Konečný
silniční závody