Rossi 2014
 
přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. září do 21. září 2014.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

TT Isle of Man – úterý, středa (trénink)

Foto: iomtt.com
TT Isle of Man – úterý, středa (trénink)
31.05.2012
 

Aktuální výsledkový servis z uplynulých dvou dní na ostrově Man, kde program začalo výrazněji ovlivňovat počasí.

 
Tourist Trophy Isle of Man 2012 – úterý (trénink)
 
SENIOR TT
1. John McGuinness (1000 Honda / Honda TT Legends) 17:29.59
2. Cameron Donald (1000 Honda / Wilson Craig Racing) 17:32.74
3. Guy Martin (1000 Suzuki / Tyco Suzuki) 17:44.97
4. Michael Rutter (1000 Kawasaki / Batham's Kawasaki) 17:50.95
5. Michael Dunlop (1000 Honda / Hunts M/Cs / McAdoo Racing) 17:52.88
6. Gary Johnson (1000 Honda / Padgett's MMCG Racing) 17:59.36
7. Ryan Farquhar (1000 Kawasaki / KMR Kawasaki) 18:04.91
8. William Dunlop (1000 Honda / Wilson Craig Racing) 18:04.99
9. Dan Stewart (1000 Honda / Wilcock Consulting) 18:11.07
10. Ian Hutchinson (1000 Yamaha / Swan Yamaha) 18:16.36
 
SUPERBIKE
1. John McGuinness (1000 Honda / Honda TT Legends) 17:29.59
2. Cameron Donald (1000 Honda / Wilson Craig Racing) 17:32.74
3. Guy Martin (1000 Suzuki / Tyco Suzuki) 17:44.97
4. Michael Rutter (1000 Kawasaki / Batham's Kawasaki) 17:50.95
5. Michael Dunlop (1000 Honda / Hunts M/Cs / McAdoo Racing) 17:52.88
6. Bruce Anstey (1000 Honda / Padgett's MMCG Racing) 17:58.23
7. Gary Johnson (1000 Honda / Padgett's MMCG Racing) 17:59.36
8. Ryan Farquhar (1000 Kawasaki / KMR Kawasaki) 18:04.91
9. William Dunlop (1000 Honda / Wilson Craig Racing) 18:04.99
10. Dan Stewart (1000 Honda / Wilcock Consulting) 18:11.07
 
SUPERSTOCK
1. Bruce Anstey (1000 Honda / Padgett's MMCG Racing) 17:57.36
2. William Dunlop (1000 Honda / Wilson Craig Racing) 18:04.99
3. Dan Kneen (1000 Suzuki / Marks Bloom Racing) 18:08.10
4. Simon Andrews (1000 Honda / Honda TT Legends) 18:18.96
5. Gary Johnson (1000 Honda / Honda TT Legends) 18:25.13
6. Dan Stewart (1000 Honda / Wilcock Consulting) 18:26.50
7. Ian Lougher (1000 Kawasaki / ILR Kawasaki) 18:26.75
8. Steve Mercer (1000 Honda / W A Corless / Jackson Racing) 18:27.93
9. Adrian Archibald (1000 Kawasaki / AMA Racing Team) 18:33.62
10. Conor Cummins (1000 Suzuki / Tyco Suzuki) 18:36.61
 
SUPERSPORT
1. William Dunlop (600 Honda / Wilson Craig Racing) 18:08.63
2. Michael Dunlop (600 Suzuki / Ard na Mara Holiday Homes / McAdoo Racing) 18:09.63
3. Bruce Anstey (600 Honda / Padgett's MMCG Racing) 18:19.93
4. John McGuinness (600 Honda / Padgett's MMCG Racing) 18:29.86
5. Cameron Donald (600 Honda / Wilson Craig Racing) 18:40.66
6. Dan Stewart (600 Honda / Wilcock Consulting) 18:51.55
7. Dan Kneen (600 Suzuki / Marks Bloom Racing) 18:51.85
8. Roy Richardson (600 Yamaha / Barnes Racing) 19:05.08
9. Dean Harrison (600 Yamaha / Ian Bell Yamaha) 19:11.33
10. Adrian Archibald (600 Yamaha / AMA Racing Team) 18:12.72
----------------------------------------------------------------
32. Michal Dokoupil (600 Yamaha) 19:59.25
 
LIGHTWEIGHT
1. Ryan Farquhar (650 Kawasaki / KMR Kawasaki) 19:37.04
2. James Hillier (650 Kawasaki / Bournemouth Kawasaki) 20:00.01
3. Michael Rutter (650 Kawasaki / KMR Kawasaki) 20:00.44
4. Cameron Donald (650 Kawasaki / DP Coldplaning) 20:03.51
5. Ivan Lintin (650 Kawasaki / R and D Sheet Metal) 20:14.58
6. Ben Wylie (650 Suzuki / AFC Motorsport) 20:15.11
7. Russ Mountford (650 Kawasaki) 20:16.10
8. William Dunlop (650 Kawasaki / Wilson Craig Racing) 20:25.33
9. Roger Maher (650 Kawasaki / Lee 'Dabs' Derbyshire Racing) 20:27.72
10. Dave Moffitt (650 Suzuki / JHS Racing) 20:31.79
----------------------------------------------------------------
36. Michal Dokoupil (650 Suzuki) 22:20.15
 
SIDECAR
1. Tim Reeves/Dan Sayle (600 LCR Honda / NCR/Dave Hudspeth Carpets/Haith) 20:04.07
2. Dave Molyneux/Patrick Farrance (600 DMR / DMR) 20:35.28
3. Conrad Harrison/Mike Aylott (600 Shelbourne Honda / Printing Roller Services) 20:40.21
4. John Holden/Andrew Winkle (600 LCR Kawasaki / Team Green) 20:54.40
5. Gary Bryan/Jamie Winn (600 Baker Honda / Drury Engineering/Bass Tyre Services) 20:58.54
6. Douglas Wright/Martin Hull (600 Baker Honda / Eddys Moto Ltd) 20:59.61
7. Gregory Lambert/Jason Crowe (600 GLR Honda) 21:09.24
8. Karl Bennett/Lee Cain (600 DMR Honda / Bennett Racing) 21:24.95
9. Mike Cookson/Kris Hibberd (600 Ireson Honda) 21:54.38
10. Frank Lelias/Charlie Richardson (600 LCR Honda / TTW Racing) 22:00.25
 
 
 
 
Tourist Trophy Isle of Man 2012 – středa (trénink)
1. John McGuinness (1000 Honda / Honda TT Legends) 17:24.20 (130.079 mph)
2. Bruce Anstey (1000 Honda / Padgett's MMCG Racing) 17:28.33
3. Cameron Donald (1000 Honda / Wilson Craig Racing) 17:32.32
4. Guy Martin (1000 Suzuki / Tyco Suzuki) 17:34.02
5. James Hillier (1000 Kawasaki / Bournemouth Kawasaki Pr1mo Racing) 17:42.73
6. Michael Dunlop (1000 Honda / Hunts M/Cs / McAdoo Racing) 17:44.94
7. Dan Stewart (1000 Honda / Wilcock Consulting) 17:45.71
8. Simon Andrews (1000 Honda / Honda TT Legends) 17:46.36
9. Gary Johnson (1000 Honda / Padgett's MMCG Racing) 17:47.10
10. Michael Rutter (1000 Kawasaki / Batham's Kawasaki) 17:48.72
 
SUPERSTOCK
1. James Hillier (1000 Kawasaki / Bournemouth Kawasaki Pr1mo Racing) 17:42.73 (127.811 mph)
2. Simon Andrews (1000 Honda / Honda TT Legends) 17:46.36
3. William Dunlop (1000 Honda / Wilson Craig Racing) 17:50.25
4. Bruce Anstey (1000 Honda / Padgett's MMCG Racing) 17:50.73
5. John McGuinness (1000 Honda / Padgett's MMCG Racing) 17:56.64
6. Gary Johnson (1000 Honda / Honda TT Legends) 17:56.85
7. Ryan Farquhar (1000 Kawasaki / KMR Kawasaki) 18:02.27
8. Steve Mercer (1000 Honda / W A Corless / Jackson Racing) 18:03.34
9. Guy Martin (1000 Suzuki / Tyco Suzuki) 18:03.45
10. David Johnson (1000 Kawasaki / Quattro Plant Kawasaki) 18:09.69
 
SUPERSPORT
1. William Dunlop (600 Honda / Wilson Craig Racing) 17:56.43 (126.184 mph)
2. Michael Dunlop (600 Yamaha / Ard na Mara Holiday Homes / McAdoo Racing) 18:10.80
3. Dan Kneen (600 Suzuki / Marks Bloom Racing) 18:30.08
4. Gary Johnson (600 Honda / CallMac Scaffolding/Lincs Lifting Honda) 18:38.10
5. Ryan Farquhar (600 Kawasaki / KMR Kawasaki) 18:40.26
6. Ian Lougher (600 Kawasaki / ILR Kawasaki) 18:44.49
7. Dan Stewart (600 Honda / Wilcock Consulting) 18:53.84
8. Ivan Lintin (600 Kawasaki / R and D Sheet Metal) 18:57.27
9. James Hillier (600 Kawasaki / Bournemouth Kawasaki Pr1mo Racing) 19:05.71
10. Stefano Bonetti (600 Honda / Speed MotorCastro) 19:08.12
----------------------------------------------------------------
21. Michal Dokoupil (600 Yamaha) 19:37.48
 
 
 
Kompletní výsledky naleznete Z D E .......