Závody u nás i v zahraničí v období od 15. dubna do 22. dubna 2019.

1 2 3 4 5 ... 294
ROAD RACING » WSBK

Kawasaki: Musíme postavit novou motorku

Závodní ředitel Kawasaki přiznal, že jediným řešením, jak konkurovat Ducati, je pro příští rok postavit novou motorku.

18.04.2019

Assen objektivem Honzy Štukla

FOTOGALERIE - Ohlédnutí za superbikovým víkendem na holandském okruhu Assen objektivem fotografa Honzy Štukla.

17.04.2019

Bautista kraluje i po Assenu

Ani náročný okruh TT-Assen nepřinesl porážku Alvara Bautisty, který v neděli vyhrál oba závody.

15.04.2019

Jonathan Rea opět poražen

Tovární jezdec Kawasaki a vítěz posledních čtyř titulů Mistra světa Superbike, Jonathan Rea, byl opět poražen Alvarem Bautistou.

15.04.2019

WorldSBK Assen 2019

FOTOGALERIE ze superbikového víkendu v holandském Assenu.

15.04.2019

U Hondy hlásí zlepšení

Zvýšení počtu otáček přineslo jezdcům Hondy lepší pocity z jejich motocyklů.

15.04.2019

König jen vteřinu za traťovým rekordem

Nedělní program MS Superbiků v Assenu skončil závodem třídy Supersport 300. Do něj nastoupil Oliver König z českého týmu ACCR Czech Talent Team - Willi Race, který celou dobu zajížděl časy jako vedoucí skupina.

15.04.2019

WSBK Holandsko 2019 – neděle

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky nedělních závodu na holandském okruhu TT-Assen, kde probíhá čtvrté kolo WSBK 2019.

14.04.2019

Pro Pelikánovou víkend v Assenu skončil

Pelikánovou ve snaze kvalifikovat se do závodu v Assenu zastavilo nepříznivé počasí a pád, závod o postup byl kvůli sněžení zrušen.

14.04.2019

Těsný postup Königa, Schwarz musí bojovat

Oliver König postoupil do hlavního závodu, Vojtěch Schwarz o něj zabojuje v neděli ráno.

14.04.2019

Saša Pelikánová se seznamovala s Assenem

Pelikánová využila páteční tréninky v Assenu ke studování tratě, při boji o postup do hlavního závodu očekává teplotu kolem bodu mrazu.

13.04.2019

Studený pátek v Assenu

Závodní víkend v holandském Assenu začal pátečními volnými tréninky a tím se také rozjelo druhé kolo sezóny 2019 pro český tým ACCR Czech Talent Team - Willi Race.

13.04.2019

WSBK Holandsko 2019 – sobota

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních volných tréninků, superpole a úvodního závodu superbiků z okruhu TT-Assen v Holandsku.

13.04.2019

U Yamahy připraveni na Assen

Jezdci superbikového týmu Pata Yamaha jsou připraveni na holandský závodní víkend, který je zároveň domácím závodem Michaela van der Marka.

12.04.2019

Kawasaki připravena zabojovat v Assenu

Jezdci továrního týmu Kawasaki jsou připraveni zabojovat v holandském Assenu a věří, že budou konkurenceschopnější, než v předchozích víkendech.

12.04.2019

WSBK Holandsko 2019 – pátek

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky pátečních volných tréninků čtvrtého kola WSBK, které tento víkend probíhá na okruhu TT-Assen v Holandsku.