vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Bautista: Už začínají chápat mé rozhodnutí

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Bautista: Už začínají chápat mé rozhodnutí
08.11.2019
 

Alvaro Bautista po představení Hondy v Miláně prohlásil, že nyní již řada lidí začíná chápat jeho rozhodnutí.


Španělský závodník Alvaro Bautista způsobil svým rozhodnutím odejít k Hondě v Paddocku šampionátu Mistrovství světa Superbiků velký poprask. Nyní byla ovšem na motocyklové výstavě EICMA v Miláně představena nová Honda CBR1000RR a již začíná být jasné, proč se Bautista rozhodl právě pro přestup k Hondě.

Honda připravila opravdu konkurenceschopnou motorku a zároveň bylo potvrzeno, že celkově navýší svoji úroveň angažovanosti v superbikovém šampionátu. I právě proto padla volba na Bautistu, který dokázal vítězit ihned po příchodu do šampionátu na Ducati.

„Udělat takové rozhodnutí nebylo vůbec snadné. Nikdy nevíte, co z toho vznikne. Ale tak to bylo koneckonců i minulý rok, když jsem se rozhodl odejít do WSBK k Ducati. Spousta lidí komentovala moje rozhodnutí, ale já měl mnohem více informací. Jakmile se ale tyto informace týkající se projektu Hondy dostávají na veřejnost, stále více lidí začíná mé rozhodnutí chápat. Samozřejmě to, zda jsem se opravdu rozhodl správně, uvidíme až po prvních závodech sezony 2020,“ řekl Alvaro Bautista.