vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. září do 4. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Hobelsberger se připravuje na svět

Foto: PTR Honda
Hobelsberger se připravuje na svět
09.12.2019
 

Němec Patrick Hobelsberger se připravuje na vstup do Mistrovství světa Supersport, kde pojede společně s Japoncem Okubou v týmu PTR Honda.


Německý jezdec Patrick Hobelsberger vstoupí v roce 2020 do Mistrovství světa Supersport, kam ho angažoval tým PTR Honda, v němž se připojí k japonskému závodníkovi Hikari Okubovi. Dvaadvacetiletý Hobelsberger debutoval ve WorldSSP s divokou kartu v letošním Misanu, kde však dojel až na 24. pozici. Na stejné pozici skončil i v italském šampionátu C.I.V. Supersport, který byl jeho letošním prioritním mistrovstvím.

Patrick Hobelsberger
„Jsem rád, že se připojím k PTR Honda a Simonu Buckmasterovi pro šampionát World Supersport 2020. Těším se na spolupráci s novým týmem a na zahájení nové kapitoly v mé kariéře u Hondy. Po závodění v německém a italském šampionátu a získání zkušeností v těchto tvrdých a vyrovnaných sériích, je vstup do Mistrovství světa další krok v mém vývoji závodní kariéry. Jsem velmi, velmi šťastný, že mi PTR Honda dá tuto příležitost, protože zkušenosti a know-how týmu hovoří samy za sebe. V nadcházející sezoně udělám vše, co bude v mých silách. Budu usilovně pracovat na tom, abych vrátil důvěru týmu a všech zúčastněných. Dále bych rád poděkoval svým sponzorům, mé rodině a mému managementu za podporu, kterou mi poskytli. Bez tohoto v pozadí by nebylo možné závodit v Mistrovství světa. Zvláštní poděkování patří mému hlavnímu sponzoru ITC Logistics, který mne v posledních letech neskutečně velmi podporuje.“