Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. června do 24. června.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Joan Lascorz aktuálně – 26.5.2012

Tisková zpráva Kawasaki Racing
Joan Lascorz aktuálně – 26.5.2012
26.05.2012
 

Tým Provec Racing uvolnil další informace o aktuálním stavu zraněného Joana Lascorze.

 
Joan Lascorz byl 14. května převezen po čtyřicetidenním pobytu Hospital Vall d'Hebron do ústavu Guttmann Institute, kde bude pokračovat v rehabilitaci. Po příjezdu do nového zařízení byl Joan několik dní především ve vzpřímené pozici na židli, což bylo kvůli příznakům mdloby a závratím, které jsou charakteristické po mnoha dnech v leže.
 
Nyní Joan již začal pracovat s fyzioterapeuty na rehabilitační rutině, která bude pokračovat přibližně další čtyři měsíce.
 
Tým by rád opět poděkoval všem za podporu, kterou Joan obdržel z paddocků MotoGP a WSBK, ale i od všeobecné práce novinářů.
 
Tým vytvořil iniciativu na podporu Joana Lascorze, která se vyznačuje podporou na speciální samolepce „Power for Lascorz“, jež byla velmi kladně ze všech stran přijata.
 
Provec Racing se připravuje na další distribuci těchto samolepek. Každý z jezdců a týmů si budou moci vzít tuto samolepku v paddocku WSBK v Misanu nebo MotoGP v Montmelo. Tým žádá všechny, kdo chtějí Joanovi vyjádřit podporu, aby si tuto samolepku umístili na viditelné místo na motocyklu, či vybavení týmu.