Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. ledna do 20. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Krummenacher je po testech spokojený

Foto: Bardahl Evan Bros
Krummenacher je po testech spokojený
13.02.2018
 

Nová sezona přivítá nové výzvy. Jednou z nich bude start Švýcara Randy Krummenachera v týmu Bardahl Evan Bros. WorldSSP.

 
Švýcar Randy Krummenacher, který oznámil v loňském roce podpis s týmem Bardahl Evan Bros, má dvě sezony zkušeností v paddocku MOTUL FIM Superbike World Championship a byl v roce 2016 účastníkem boje o titul v šampionátu WorldSSP. Přestože v druhé polovině roku 2017 kvůli zranění musel několik závodů vynechat, je sedmadvacetiletý jezdec plný sebevědomí a spokojený s jeho kondici.
 
„Jsem velmi potěšen, že jsem součástí týmu Bardahl Evan Bros,“ říká Randy Krummenacher. „Měl jsem s týmem okamžitě dobrý pocit a opravdu se mi líbí Yamaha R6. Myslím, že máme velmi konkurence schopný materiál. Během zimních testů všechno probíhalo dobře, i když jsem se musel znovu vrátit zpět na šestistovku po roce v Superbike a čtyřměsíční přestávce po úrazu zápěstí na Lausitzringu. Dobře jsem se zotavil a po třech dnech testování ani nezažil žádnou bolest. Jsem připraven a nemůžu se dočkat závodění na Phillip Islandu, okruhu, který se mi líbí a kde jsem vyhrál svůj debutující závod se supersportem. Děkuji svým sponzorům za víru, kterou ve mne mají.“