MMB-VR46
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Toni Elias dostal nabídku od Liberty

Foto: Honda
Toni Elias dostal nabídku od Liberty
03.10.2011
 

Jedním ze čtveřice jezdců, kteří budou v roce 2012 hájit barvy českého týmu Effenbert Liberty Racing v šampionátu WSBK, by mohl být Španěl Toni Elias.

 
Italský web Moto.it se během superbikového víkendu v Magny Cours zaměřil na případné míchání jezdeckým polem Mistrovství světa Superbike pro rok 2012. Zatímco byl Marco Melandri dle očekávání oficiálně představen jako jezdec továrního týmu BMW Motorrad Motorsport pro rok 2012, tak o ostatních místech se vedou pouze spekulace. Vedle možného přestupu Michel Fabrizia, či Maxime Bergera k Lucio Pedercinimu (o místo má i zájem Gino Rea, který však uslyšel nutnost donésti 120 tisíc Euro), je nejzajímavější spekulace vedená okolo španělského pilota MotoGP a loňského šampióna Moto2, Toni Eliase.
 
“Již potvrzení jsou pro příští sezonu Guintoli a Smrž. Ve druhém týmu pojede mladý Danilo Petrucci. Dalším by mohl být Toni Elias, který obdržel oficiální nabídku týmu vedeného panem Mario Bertucciem,” píše moto.it a prozrazuje tak informace, které si v paddocku WSBK šeptají již i “vrabci na střeše”.