MMB-VR46
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. června do 23. června 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Torres sezonu ve WSBK nedokončí

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Torres sezonu ve WSBK nedokončí
06.10.2018
 

Španělský závodník Jordi Torres společně s týmem MV Agusty oznámil předčasné ukončení svého kontraktu s ohledem na své povinnosti v MotoGP.

Španělský závodník Jordi Torres společně s týmem MV Agusta oznámil předčasné ukončení aktuálního angažmá v šampionátu Mistrovství světa Superbiků. Hlavní příčinou této dohody je skutečnost, že Jordi zaskakuje za zraněného Tito Rabata v královské kubatuře MotoGP u týmu Avintia.
 
Vše nasvědčuje tomu, že Jordi nastoupí i za 14 dní do Grand Prix Japonska, což by již zásadně kolidovalo s jeho povinnostmi v šampionátu Mistrovství světa Superbiků. Jak tým prohlásil, rozhodl se Jordimu naplno využít aktuální příležitosti v MotoGP.
 
„Vzhledem k tomu, že Jordi Torres jede nyní v Thajsku a poté bude velmi pravděpodobně cestovat i do Japonska, kde bude opět nahrazovat Tito Rabata u týmu Avintia Racing, dohodli jsme se na ukončení našeho aktuálního kontraktu. V opačném případě by Jordiho čekalo neustálé létání a velké časové posuny, což by mohlo ovlivnit jeho výkony. Nyní má příležitost naplno využít svoji šanci v MotoGP,“ oznámil tým ve své tiskové zprávě.