Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. října do 14. října.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Zemětřesení u Red Bull Hondy

Text: jnyk, Zdroj: Bikersportnews, Foto: Red Bull Honda
Zemětřesení u Red Bull Hondy
03.12.2017
 

U superbikového týmu Red Bull Honda se odehrálo po skoneční letošní sezony doslova personální zemětřesení, tým nbude mít nového manažera. jezdce i šéfmechanika.

U superbikového týmu Red Bull Honda nastalo po skončení sezony 2017 doslova personální zemětřesení. Na základě velké nespokojenosti s výsledky v letošním roce se realizuje řada výrazných změn.
 
Pro sezonu 2018 jsou angažování dva noví jezdci, jak jsme již informovali dříve, kterými budou Leon Camier a Jake Gagne. Kromě toho opouští tým také šéfmechanik Pieter Breddels, jenž u tohoto týmu působil řadu let. Zároveň byl dosazen nový týmový manažer, kterým bude Kervis Bos.
 
Tím ale personální zemětřesení u týmu Red Bull Honda rozhodně nekončí, dle nejnovějších informací byl rovněž angažován nový šéfmechanik, kterým bude Mick Shanley. Tento muž působil několik let v britském superbikovém šampionátu a společně s týmem Milwaukee přešel i do WSBK.
 
„U týmu Red Bull Honda bude v příští sezoně spousta věcí fungovat zcela jinak. Já osobně se budu starat jako šéfmechanik pro druhého jezdce. Bude to pro mne velká výzva společně s týmem vyvíjet motorku pro šampionát Mistrovství světa. Na příští zimní test jsme již připraveni,“ řekl Mick Shanley.