KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Ice Speedway 2019 – Heerenveen (neděle)

Foto: FIM
GP Ice Speedway 2019 – Heerenveen (neděle)
01.04.2019
 

Rus Daniil Ivanov se stal letošním Mistrem světa ploché dráhy na ledě.


Závěrečný meeting ploché dráhy na ledě v této světové sezoně proběhl na dráze holandského Heerenveenu. V neděli se definitivně rozhodlo o držiteli titulu Mistra světa, kterým se stal ruský jezdec Daniil Ivanov. Ten ve finále skončil na třetí pozici, když se před něj dostal vítěz závěrečného podniku, Dmitri Koltakov i nakonec druhý Dinar Valejev.

Ice Speedway Gladiators World Championship 2019

Heerenveen (NED) neděle
1. Dmitri Koltakov, RUS (3,3,1,3,3) 13 + 3 v sem. + 3 ve finále / 19 bodů
2. Dinar Valejev, RUS (3,3,2,3,2) 13 + 2 v sem. + 2 ve finále / 17
3. Daniil Ivanov, RUS (3,3,3,3,3) 15 + 3 v sem. + 1 ve finále / 19
4. Dmitrij Chomicevich, RUS (2,2,3,3,3) 13 + 2 v sem. + diskvalifikován ve finále / 15
5. Martin Haarahiltunen, SWE (3,2,3,1,1) 10 + 1 v semifinále / 11
6. Niclas Svensson, SWE (2,D,3,2,2) 9 + diskvalifikace v semifinále / 9
7. Jasper Iwema, NED (1,2,1,1,3) 8 + 1 v semifinále / 9
8. Stefan Svensson, SWE (1,1,2,2,2) 8 + 0 v semifinále / 8
9. Max Niedermaier, GER (1,3,0,2,0) 6
10. Johann Weber, GER (2,1,2,1,D) 6
11. Bart Schaap, NED (1,0,1,1,2) 5
12. Ove Ledström, SWE (3,D,1,-,-) 4
13. Charly Ebner jr., AUT (0,1,2,0,1) 4
14. Jimmy Tuinstra, NED (1,2,0,D,D) 3
15. Tomi Tani, FIN (D,0,0,1,1) 2
16. Simon Reitsma, NED (0,0,0) 0
17. Niek Schaap, NED (0,0) 0
18. Nikita Toloknov, RUS (D,-,-,-,-) 0

Konečné pořadí šampionátu 2019

1.

Daniil Ivanov, RUS

172

2.

Dmitri Koltakov, RUS

168

3.

Dinar Valejev, RUS

162

4.

Dmitri Khomitsevich, RUS

158

5.

Johann Weber, GER

89

6.

Stefan Svensson, SWE

78

7.

Niclas Svensson, SWE

74

8.

Martin Haarahiltunen, SWE

68

9.

Nikita Toloknov, RUS

64

10.

Ove Ledström, SWE

58

11.

Max Niedermaier, GER

43

12.

Andrey Shishegov, RUS

36

13.

Charly Ebner jr., AUT

31

14.

Konstantin Kolenkin, RUS

22

15.

Markus Jell, GER

19

16.

Franz Zorn, AUT

19

17.

Jasper Iwema, NED

16

18.

Jimmy Truinstra, NED

13

19.

Dmitry Borodin, RUS

11

20.

Stefan Pletschacher, GER

9

21.

Tomi Tani, FIN

8

22.

Bart Schaap, NED

7

23.

Luca Bauer, GER

7

24.

Franz Mayerbüchler jr. GER

7

25.

German Khanmurzin, RUS

4

26.

Günther Bauer, GER

3

27.

Vladimir Cheblokov, KAZ

2

28.

Sergey Serov, KAZ

2

29.

Tobias Busch, GER

1

30.

Marc Geyer, GER

1

31.

Denis Slepukhin, KAZ

1