Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. září do 16. září.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR supermoto 2018 – Písek

Ilustrační foto: František Novák
MČR supermoto 2018 – Písek
05.07.2018
 

Druhé kolo Mistrovství ČR supermoto proběhlo o uplynulém víkendu na okruhu v jihočeském Písku.

 
Mistrovství ČR supermoto o uplynulém víkendu pokračovalo druhým kolem na okruhu v jihočeském Písku. V hlavní kategorii S1 se z vítězství radoval Pavel Kejmar. V dalších kategoriích zvítězili Daniel Kička, vítěz kategorie S2 a Pavel Kajgr, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Jiří Pešek (nad 35 let) a Miroslav Starý (nad 40 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Jan Ulman, který byl nejlepší mezi juniory a Matěj Kokeš, který vyhrál kategorii Elév. Elektrické motorky vyhrála Denisa Valoušková.
 
MČR Supermoto 2018 – Písek
 
Třída S1
1. Pavel Kejmar (TM) 25+25 / 50 bodů
2. Milan Sitnianský (Honda) 22+22 / 44
3. Erik Provazník (Yamaha) 20+20 / 40
4. Manuel Stahrev (AUT, Husqvarna) 16+18 / 34
5. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 18+16 / 34
 
Třída S1 – průběžné pořadí
1. Pavel Kejmar (TM) 94 bodů
2. Milan Sitnianský (Honda) 94
3. Erik Provazník (Yamaha) 80
4. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 68
5. Miloslav Řihák (Honda) 62
 
 
 
Třída S2
1. Daniel Kička (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Vojtěch Frič (Yamaha) 22+22 / 44
3. David Kárný (KTM) 15+20 / 35
4. Jakub Mach (KTM) 16+18 / 34
5. Michal Pawlik (POL, Husqvarna) 18+15 / 33
 
Třída S2 – průběžné pořadí
1. Daniel Kička (Husqvarna) 100 bodů
2. Vojtěch Frič (Yamaha) 86
3. David Kárný (KTM) 76
4. Jakub Mach (KTM) 64
5. Deni Fligr (Honda) 60
 
 
 
Třída S3 MX Cup
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Jan Berger (Honda) 22+22 / 44
3. Petr Vlček (Yamaha) 20+20 / 40
4. Luděk Buček (KTM) 18+18 / 36
5. František Klicpera (Yamaha) 16+16 / 32
 
Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 97 bodů
2. Jan Berger (Honda) 91
3. Mateusz Otreba (POL, Yamaha) 72
4. Radovan Matyk (Yamaha) 60
5. František Klicpera (Yamaha) 58
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Jiří Pešek (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Michal Horálek (Suzuki) 22+22 / 44
3. Zdeněk Zpěvák (Yamaha) 18+20 / 38
4. Pavel Nosko (KTM) 20+15 / 35
5. Martin Němejc (Suzuki) 16+18 / 34
 
Třída S3 Veteran Cup 35+ – průběžné pořadí
1. Jiří Pešek (KTM) 100 bodů
2. Michal Horálek (Suzuki) 88
3. Pavel Nosko (KTM) 75
4. Maciej Michalski (POL, Husqvarna) 67
5. Lukáš Žukovský (SVK, Honda) 56
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Michael Solík (SVK, Honda) 22+22 / 44
3. Aleš Cikánek (Mefo Jawa) 20+20 / 40
4. Wolfgang Demi (GER, Husqvarna) 18+18 / 36
5. Miroslav Vondráček (Suzuki) 16+16 / 32
 
Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 94 bodů
2. Michael Solík (SVK, Honda) 94
3. Aleš Cikánek (Mefo Jawa) 80
4. Miroslav Vondráček (Suzuki) 68
5. Karel Smilek (Suzuki) 56
 
 
 
Třída S5 Junior
1. Jan Ulman (Kawasaki) 25+25 / 50 bodů
2. Filip Zika (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Viktor Valoušek (KTM) 18+20 / 38
4. Michal Vlasák (Husqvarna) 20+18 / 38
5. Arturo Kajgr (Yamaha) 16+16 / 32
 
Třída S5 Junior – průběžné pořadí
1. Jan Ulman (Kawasaki) 700 bodů
2. Filip Zika (Husqvarna) 87
3. Michal Vlasák (Husqvarna) 78
4. Viktor Valoušek (KTM) 72
5. Arturo Kajgr (Yamaha) 61
 
 
 
Třída S6 Elév
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Arturo Kajgr (Yamaha) 22+22 / 44
3. Vittorio Kajgr (Yamaha) 18+20 / 38
4. Jakub Machát (Kawasaki) 20+18 / 38
5. Matyaš Vlasák (KTM) 16+16 / 32
 
Třída S6 Elév – průběžné pořadí
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 100 bodů
2. Arturo Kajgr (Yamaha) 88
3. Vittorio Kajgr (Yamaha) 78
4. Jakub Machát (Kawasaki) 74
5. Matyaš Vlasák (KTM) 63
 
 
 
Třída S7 Aku
1. Denisa Valouškova (Kuberg-Aku) 25+25 / 50 bodů
2. Kristian Toman (Kuberg-Aku) 22+22 / 44
3. Štěpán Svoboda (Kuberg-Aku) 20+20 / 40
 
Třída S7 Aku – průběžné pořadí
1. Denisa Valouškova (Kuberg-Aku) 100 bodů
2. Kristian Toman (Kuberg-Aku) 88
3. Štěpán Svoboda (Kuberg-Aku) 40