KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. listopadu do 17. listopadu 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2019 – Cheb

Foto: facebook.com/petr.vorliceksn
MČR supermoto 2019 – Cheb
08.05.2019
 

Úvodní kolo Mistrovství ČR supermoto proběhlo o uplynulém víkendu v Kartareně Cheb.

 


O uplynulém víkendu odtartovalo Mistrovství ČR supermoto. Na programu bylo úvodní kolo, které proběhlo v Kartareně Cheb. V hlavní kategorii S1 se z vítězství radoval český reprezentant Milan Sitnianský. V dalších kategoriích zvítězili Miroslav Stručka ze Slovenska, vítěz kategorie S2 a Pavel Kajgr, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Zdeněk Zpěvák (nad 35 let) a Michael Solík (nad 40 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Jan Ulman, který byl nejlepší mezi juniory a Vittorio Kajgr, který vyhrál kategorii Elév. Elektrické motorky vyhrál Kristian Toman, který však byl jediným zástupcem této kategorie.

MČR Supermoto 2019 – Cheb

Třída S1
1. Milan Sitnianský (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Petr Vorlíček (Suzuki) 20+22 / 42
3. Bernhard Hitzenberger (AUT, Yamaha) 22+20 / 42
4. Miloslav Řihák (Honda) 16+18 / 34
5. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 14+16 / 30

Třída S1 – průběžné pořadí 2019
1. Milan Sitnianský (Honda) 50 bodů
2. Petr Vorlíček (Suzuki) 42
3. Bernhard Hitzenberger (AUT, Yamaha) 42
4. Miloslav Řihák (Honda) 34
5. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 30



Třída S2
1. Miroslav Stručka (SVK, Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Filip Neuvirt (Yamaha) 22+22 / 44
3. Mateusz Otreba (POL, Yamaha) 16+20 / 36
4. Filip Zika (KTM) 20+16 / 36
5. David Kárný (KTM) 18+18 / 36

Třída S2 – průběžné pořadí 2019
1. Miroslav Stručka (SVK, Honda) 50 bodů
2. Filip Neuvirt (Yamaha) 44
3. Mateusz Otreba (POL, Yamaha) 36
4. Filip Zika (KTM) 36
5. David Kárný (KTM) 36



Třída S3 MX Cup
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 22+22 / 44
3. Petr Vlček (Yamaha) 20+20 / 40
4. Jiří Knespl (Yamaha) 18+18 / 36

Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí 2019
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 50 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 44
3. Petr Vlček (Yamaha) 40
4. Jiří Knespl (Yamaha) 36



Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Zdeněk Zpěvák (Yamaha) 22+25 / 47 bodů
2. Jiří Pešek (KTM) 25+22 / 47
3. Martin Němejc (Suzuki) 20+20 / 40
4. David Spáčil (Yamaha) 16+18 / 34
5. Lukáš Žukovský (SVK, Honda) 18+16 / 34

Třída S3 Veteran Cup 35+ – průběžné pořadí 2019
1. Zdeněk Zpěvák (Yamaha) 47 bodů
2. Jiří Pešek (KTM) 47
3. Martin Němejc (Suzuki) 40
4. David Spáčil (Yamaha) 34
5. Lukáš Žukovský (SVK, Honda) 34



Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Michael Solík (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Miroslav Starý (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Aleš Cikánek (Husqvarna) 20+20 / 40
4. Mariusz Traczyk (POL, Husqvarna) 18+18 / 36
5. Michal Horálek (Suzuki) 16+16 / 32

Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí 2019
1. Michael Solík (Honda) 50 bodů
2. Miroslav Starý (Husqvarna) 44
3. Aleš Cikánek (Husqvarna) 40
4. Mariusz Traczyk (POL, Husqvarna) 36
5. Michal Horálek (Suzuki) 32



Třída S5 Junior
1. Jan Ulman (TM) 25+25 / 50 bodů
2. Michal Vlasák (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 18+20 / 38
4. Balász Surányi (HUN, Honda) 20+18 / 38
5. Jiří Mencl (KTM) 16+16 / 32

Třída S5 Junior – průběžné pořadí 2019
1. Jan Ulman (TM) 50 bodů
2. Michal Vlasák (Husqvarna) 44
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 38
4. Balász Surányi (HUN, Honda) 38
5. Jiří Mencl (KTM) 32



Třída S6 Elév
4. Vittorio Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
5. Ondřej Ludvík (Yamaha) 22+22 / 44
3. Hynek Maštalíř (Kawasaki) 20+20 / 40
5. Jakub Machát (Kawasaki) 18+18 / 36
5. Emilian Eigner (AUT, KTM) 16+16 / 32

Třída S6 Elév – průběžné pořadí 2019
4. Vittorio Kajgr (Yamaha) 50 bodů
5. Ondřej Ludvík (Yamaha) 44
3. Hynek Maštalíř (Kawasaki) 40
5. Jakub Machát (Kawasaki) 36
5. Emilian Eigner (AUT, KTM) 32



Třída S7 Aku
2. Kristian Toman (Kuberg-Aku) 25+25 / 50 bodů

Třída S7 Aku – průběžné pořadí
2. Kristian Toman (Kuberg-Aku) 50