KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. listopadu do 17. listopadu 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2019 – Vysoké Mýto

Ilustrační foto: František Novák
MČR supermoto 2019 – Vysoké Mýto
16.07.2019
 

Čtvrté kolo Mistrovství ČR supermoto proběhlo o uplynulém víkendu ve Vysokém Mýtě.


O uplynulém víkendu proběhlo čtvrté kolo letošního Mistrovství ČR supermota. Na programu bylo závod ve Vysokém Mýtě. V hlavní kategorii S1 se z vítězství radoval Erik Provazník, který tak je již pouhé dva body od lídra šampionátu, Miloslava Řiháka. V dalších kategoriích zvítězili Filip Neuvirt, vítěz kategorie S2 a Pavel Kajgr, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Jiří Pešek (nad 35 let) a Michael Solík (nad 40 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Jan Ulman, který byl nejlepší mezi juniory a Matěj Kokeš, který vyhrál kategorii Elév. Elektrické motorky vyhrál Kristian Toman, který však byl jediným zástupcem této kategorie.

MČR Supermoto 2019 – Vysoké Mýto

Třída S1
1. Erik Provazník (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Miloslav Řihák (Honda) 20+22 / 42
3. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 22+20 / 42
4. Petr Ludvík (Husqvarna) 18+18 / 36

Třída S1 – průběžné pořadí 2019
1. Miloslav Řihák (Honda) 152 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 150
3. Bernhard Hitzenberger (AUT, Yamaha) 142
4. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 142
5. Petr Ludvík (Husqvarna) 95



Třída S2
1. Filip Neuvirt (Yamaha) 22+25 / 47 bodů
2. Petr Svoboda (Husqvarna) 25+18 / 43
3. Filip Zika (KTM) 20+20 / 40
4. Tomáš Dvořák (Husqvarna) 16+22 / 38
5. David Kárný (KTM) 18+14 / 32

Třída S2 – průběžné pořadí 2019
1. Filip Neuvirt (Yamaha) 173 bodů
2. Filip Zika (KTM) 162
3. David Kárný (KTM) 135
4. Tomáš Dvořák (Husqvarna) 143
5. Nikola Stará (Husqvarna) 116



Třída S3 MX Cup
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Jan Berger (Honda) 22+22 / 44
3. Libor Machát (Yamaha) 20+20 / 40
4. Jiří Knespl (Yamaha) 18+18 / 36

Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí 2019
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 200 bodů
2. Jiří Knespl (Yamaha) 152
3. Libor Machát (Yamaha) 124
4. Jan Berger (Honda) 88
5. Petr Vlček (Yamaha) 40



Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Jiří Pešek (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Zdeněk Zpěvák (Yamaha) 22+22 / 44
3. David Spáčil (Yamaha) 20+20 / 40
4. Martin Němejc (Suzuki) 18+18 / 36
5. Lukáš Žuchovský (SVK, Honda) 16+16 / 32

Třída S3 Veteran Cup 35+ – průběžné pořadí 2019
1. Jiří Pešek (KTM) 197 bodů
2. Martin Němejc (Suzuki) 160
3. Zdeněk Zpěvák (Yamaha) 155
4. David Spáčil (Yamaha) 144
5. Lukáš Žuchovský (SVK, Honda) 132



Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Michael Solík (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Miroslav Starý (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Aleš Cikánek (Husqvarna) 20+20 / 40
4. Luděk Buček (Husqvarna) 18+18 / 36
5. Michal Horálek (Suzuki) 16+16 / 32

Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí 2019
1. Michael Solík (Honda) 197 bodů
2. Miroslav Starý (Husqvarna) 179
3. Aleš Cikánek (Husqvarna) 160
5. Michal Horálek (Suzuki) 134
5. Karel Smílek (Suzuki) 103



Třída S5 Junior
1. Jan Ulman (TM) 25+25 / 50 bodů
2. Michal Vlasák (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Matěj Kokeš (Husqvarna) 20+20 / 40
4. Arturo Kajgr (Yamaha) 18+18 / 36
5. Remigiusz Traczyk (POL, Honda) 15+16 / 31

Třída S5 Junior – průběžné pořadí 2019
1. Jan Ulman (TM) 200 bodů
2. Michal Vlasák (Husqvarna) 172
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 150
4. Jiří Mencl (KTM) 129
5. Matěj Kokeš (Husqvarna) 84



Třída S6 Elév
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Hynek Maštalíř (Kawasaki) 20+20 / 40
3. Ondřej Ludvík (Yamaha) 16+22 / 38
4. Jakub Machát (Kawasaki) 20+18 / 38
5. Vittorio Kajgr (Yamaha) 18+16 / 34

Třída S6 Elév – průběžné pořadí 2019
1. Vittorio Kajgr (Yamaha) 164 bodů
2. Hynek Maštalíř (Kawasaki) 162
3. Jakub Machát (Kawasaki) 152
4. Matěj Kokeš (Husqvarna) 150
5. Ondřej Ludvík (Yamaha) 146



Třída S7 Aku
1. Kristian Toman (Kuberg-Aku) 25+25 / 50 bodů

Třída S7 Aku – průběžné pořadí
1. Kristian Toman (Kuberg-Aku) 144
2. Štěpán Svoboda (Kuberg-Aku) 50