Závody u nás i v zahraničí v období od 18. září do 24. září.

1 2 3 4 5 ... 6
SUPERMOTO » MS

Supermoto GP Rakouska – Melk

Premiérové vítězství pro Marca Reinera Schmidta, náš Pavel Kejmar skončil těsně pod pódiem.

13.09.2016

Supermoto GP Polska – Poznaň

22.07.2016

Supermoto GP Itálie – Busca (ITA)

Pavel Kejmar po skvělém výkonu veze z italské Grand Prix pohár za třetí pozici.

14.06.2016

Supermoto GP Valencie – Albaida

Vítězem druhého letošního závodu Mistrovství světa Supermoto se stal Thomas Chareyre, který tak dál jde bez ztráty jediného bodu. Náš Pavel Kejmar skončil čtvrtý.

02.05.2016

Supermoto GP Španělska 2016 – Jerez

Francouzský jezdec Thomas Chareyre vyhrál úvodní závod Mistrovství světa Supermoto, náš Pavel Kejmar skončil těsně pod stupni vítězů.

05.04.2016

Pavel Kejmar za MTR KTM Racing

Pavel Kejmar v sezóně 2016 za tým MTR KTM racing team v MS supermota a jako instruktor v Supermoto Academy.

22.12.2015

Světové supermoto se pojede v Kataru

Mistrovství světa Supermoto se pojede v Kataru, kde se na novou událost připravuje okruh v Losailu.

14.12.2015

Skvělý úspěch českého supermota

Desátý ročník FIM Supermoto národů vyhrála Francie před druhou Itálií a třetí Českou republikou.

05.10.2015

MS Supermoto 2015 – Melk

Vítězem závěrečného závodu světového supermota roku 2015 se stal Rakušan Lukas Hollbacher, náš Pavel Kejmar vybojoval 8. pozici.

21.09.2015

Supermoto GP Kolumbie – Chachagüí

Fantastický Pavel Kejmar zajel životní závod, vyhrál obě jízdy Grand Prix Kolumbie a poprvé v kariéře se radoval z vítězství ve světovém šampionátu supermota.

03.08.2015

Supermoto GP Valencie – Villena

Na okruhu Villena se konala motardová Grand Prix Valencie.

13.07.2015

Závodní okruh Tor Poznaň o uplynulém víkendu hostil závod světového šampionátu supermota.

08.06.2015

Supermoto GP Evropy 2015 – Busca

V italské Busce proběhl třetí podnik letošního Grand Prix Supermoto, z double se radoval Mauno Hermunen, náš Pavel Kejmar skončil celkově čtvrtý.

19.05.2015

Supermoto GP Itálie – Ottobiano

Fantastický úspěch veze z italského Ottobiana náš Pavel Kejmar, který v Grand Prix Itálie vybojoval druhé místo.

27.04.2015

MS Supermoto 2015 – Jerez de la Frontera

Mauno Hermunen nejlépe odstartoval letošní světovou sezonu, ve španělském Jerezu zvítězil v zahajovacím závodě Grand Prix 2015.

01.04.2015
ROAD RACING » MotoGP

7. ročník ankety o nejlepšího závodníka

Hlasujte do sedmého ročníku ankety o Nejvýraznějšího motocyklového závodníka roku 2014 podle čtenářů motocyklového portálu www.bikeracing.cz.