KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MS Supermoto 2014 Sosnová – sobota

Foto: Petr Štola
MS Supermoto 2014 Sosnová – sobota
14.06.2014
 

Přímo z akce – FOTOGALERIE a výsledky z kvalifikačního dne Grand Prix ČR v supermotu, které probíhá na okruhu v Sosnové.

 
MS Supermoto 2014 Sosnová – sobota
 
SM2 – 1. volný trénink
1. Fabrizio Bartolini (ITA, Honda) 1:13,038
2. Yuri Guardala (ITA, Honda) +0,482
3. Devon Vermeulen (GBR, TM) +0,521
4. Asseri Kingelin (FIN, Aprilia) +0,770
5. Toni Klem (FIN, KTM) +1,469
6. Alexis Marie Luce (FRA, Honda) +1,579
7. Milan Sitnianský (CZE, TM) +1,989
8. Zdeněk Jaroš (CZE, KTM) +2,703
9. Pavel Kajgr (CZE, Honda) +4,597
10. Lukáš Tůma (CZE, Husqvarna) +5,329
------------------------------------
12. Aleš Cikánek (CZE, Suzuki) +8,491
14. František Filinský (CZE, KTM) +10,511
 
S1 – 1. volný trénink
1. Mauno Hermunen (FIN, TM) 1:10,457
2. Thomas Chareyre (FRA, TM) +0,107
3. Pavel Kejmar (CZE, Husqvarna) +0,225
4. Tomáš Trávníček (CZE, Yamaha) +0,479
5. Adrien Chareyre (FRA, Aprilia) +1,046
6. Ivan Lazzarini (ITA, Honda) +1,098
7. Christian Ravaglia (ITA, Honda) +1,444
8. Petr Vorlíček (CZE, Honda) +1,455
9. Angel Karanyotov (BUL, TM) +2,395
10. Prant Pals (EST, TM) +6,999
11. Parick Pals (EST, TM) +7,906
 
 
 
 AKTUALIZOVÁNO po 2. tréninku
 
SM2 – 2. volný trénink
1. Milan Sitnianský (CZE, TM) 1:11,432
2. Devon Vermeulen (GBR, TM) +0,167
3. Fabrizio Bartolini (ITA, Honda) +0,256
4. Yuri Guardala (ITA, Honda) +0,402
5. Toni Klem (FIN, KTM) +0,461
6. Asseri Kingelin (FIN, Aprilia) +0,906
7. Alexis Marie Luce (FRA, Honda) +1,062
8. Zdeněk Jaroš (CZE, KTM) +3,644
9. Lukáš Tůma (CZE, Husqvarna) +4,247
10. Pavel Kajgr (CZE, Honda) +4,303
------------------------------------
12. Aleš Cikánek (CZE, Suzuki) +8,246
13. František Filinský (CZE, KTM) +8,560
 
S1 – 2. volný trénink
1. Pavel Kejmar (CZE, Husqvarna) 1:09,158
2. Mauno Hermunen (FIN, TM) +0,331
3. Thomas Chareyre (FRA, TM) +0,519
4. Tomáš Trávníček (CZE, Yamaha) +0,922
5. Christian Ravaglia (ITA, Honda) +1,203
6. Adrien Chareyre (FRA, Aprilia) +1,309
7. Ivan Lazzarini (ITA, Honda) +1,320
8. Petr Vorlíček (CZE, Honda) +1,818
9. Angel Karanyotov (BUL, TM) +2,786
10. Prant Pals (EST, TM) +6,339
11. Parick Pals (EST, TM) +7,502
 
 
AKTUALIZOVÁNO PO KVALIFIKACI
 
SM2 – kvalifikace
1. Milan Sitnianský (CZE, TM) 1:10,392
2. Yuri Guardala (ITA, Honda) +0,226
3. Fabrizio Bartolini (ITA, Honda) +0,338
4. Toni Klem (FIN, KTM) +0,831
5. Devon Vermeulen (GBR, TM) +0,856
6. Asseri Kingelin (FIN, Aprilia) +1,065
7. Alexis Marie Luce (FRA, Honda) +1,582
8. Zdeněk Jaroš (CZE, KTM) +3,744
9. Lukáš Tůma (CZE, Husqvarna) +4,401
10. Pavel Kajgr (CZE, Honda) +5,039
------------------------------------
14. Aleš Cikánek (CZE, Suzuki) +8,159
15. František Filinský (CZE, KTM) +8,760
 
S1 – kvalifikace
1. Pavel Kejmar (CZE, Husqvarna) 1:08,764
2. Mauno Hermunen (FIN, TM) +0,582
3. Thomas Chareyre (FRA, TM) +1,017
4. Christian Ravaglia (ITA, Honda) +1,130
5. Ivan Lazzarini (ITA, Honda) +1,196
6. Adrien Chareyre (FRA, Aprilia) +1,275
7. Tomáš Trávníček (CZE, Yamaha) +1,676
8. Petr Vorlíček (CZE, Honda) +1,678
9. Angel Karanyotov (BUL, TM) +2,649
10. Prant Pals (EST, TM) +5,650
11. Parick Pals (EST, TM) +7,099
 
 
S1 – kvalifikace
1. Mauno Hermunen (FIN, TM) 1:08,806
2. Pavel Kejmar (CZE, Husqvarna) +0,304
3. Thomas Chareyre (FRA, TM) +0,428
4. Ivan Lazzarini (ITA, Honda) +0,558
5. Adrien Chareyre (FRA, Aprilia) +0,752
6. Christian Ravaglia (ITA, Honda) +0,791