přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. září do 24. září.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR v trialu 2017 – Bochov

Foto: facebook.com/martinmatejicek
MČR v trialu 2017 – Bochov
07.09.2017
 

Předposlední kolo Mezinárodní mistrovství ČR v trialu proběhlo o uplynulém víkendu v Bochově.

 
Předposlední soutěžní víkend Mezinárodního Mistrovství České republiky v Trialu 2017 proběhl v Bochově. Zde v hlavní mistrovské kategorii triumfoval Martin Matějíček, který vyhrál v sobotu i v neděli, a to pokaždé před zkušeným Martinem Matějíčkem a Markem Wündchem.
 
MČR v trialu 2017 – Bochov
 
Kategorie A – sobota
1. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 45 tr. bodů
2. Martin Křoustek (CZE, Vertigo) 54
3. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 109
4. Dominik Wünsch (CZE, Gas Gas) 123
5. Tim Ammon (GER, Beta) 130
 
Kategorie A – neděle
1. Martin Křoustek (CZE, Vertigo) 16 tr. bodů
2. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 25
3. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 58
4. Dominik Wünsch (CZE, Gas Gas) 100
 
 
 
Kategorie B – sobota
1. Pavel Kohout (CZE, Gas Gas) 32 tr. bodů
2. Pavel Balaš (CZE, Gas Gas) 37
3. Max Schmelzer (GER, Gas Gas) 69
4. Tomáš Jindra (CZE, Beta) 78
5. Dalibor Šulc ml. (CZE, Beta) 82
 
Kategorie B – neděle
1. Pavel Balaš (CZE, Gas Gas) 23 tr. bodů
2. Tomáš Jindra (CZE, Beta) 53
3. Ingo Breitfeld (GER, Beta) 73
4. Dalibor Šulc ml. (CZE, Beta) 78
5. Josef Čermák (CZE, TRS) 81
 
 
 
Kategorie C – sobota
1. Filip Klouček (CZE, Gas Gas) 18 tr. bodů
2. Petr Roštejský (CZE, Sherco) 20
3. Ivo Husinecký (CZE, Sherco) 23
4. David Fabian (CZE, Beta) 32
5. Fabian Hilbert (GER, Beta) 49
 
Kategorie C – neděle
1. David Fabian (CZE, Beta) 15 tr. bodůtr. bodů
2. Ivo Husinecký (CZE, Sherco) 18
3. Filip Klouček (CZE, Gas Gas) 19
4. Petr Roštejský (CZE, Sherco) 22
5. Fabian Hilbert (GER, Beta) 39
 
 
 
Hobby – sobota
1. Jiří Kněžourek (CZE, Montesa) 8 tr. bodů
2. Erich Wiegand (GER, Elektrik) 12
3. Robert Schmitt (GER, Beta) 16
4. Thomas Meyer (GER, Beta) 18
5. Stanislav Vyskočil (CZE, Gas Gas) 20
 
Hobby – neděle
1. Thomas Meyer (GER, Beta) 7 tr. bodů
2. Stanislav Vyskočil (CZE, Gas Gas) 9
3. Wolfgang Bauer (GER, Beta) 13
4. Petra Budínová (CZE, Gas Gas) 15
5. Erich Wiegand (GER, Elektrik) 17
 
 
 
Klasik – neděle
1. Günter Breitfeld (GER, Fantic) 13 tr. bodů
2. Martin Kuchař (CZE, Honda) 28
3. Pavel Šafránek (CZE, Montesa) 34
4. Vladimír Havelka (Montesa) 51
5. Vladislav Dvořák (CZE, Beta) 64
 
 
 
Žák – sobota
1. Janko Udvardy (SVK, Beta) 12 tr. bodů
2. Tomáš Matějka (CZE, Beta) 13
3. Tadeáš Mikunda (CZE, Beta) 22
4. Pavel Biel (CZE, Beta) 28
5. Vojtěch Brůj (CZE, Beta) 31
 
Žák – neděle
1. Tadeáš Mikunda (CZE, Beta) 8 tr. bodů
2. Milan Urbánek (CZE, Beta) 9
3. Tomáš Matějka (CZE, Beta) 14
4. Albín Prokop jr. (CZE, Gas Gas) 15
5. Pavel Biel (CZE, Beta) 20
 
 
Kompletní výsledky naleznete Z D E....