KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. srpna do 25. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MS v trialu – Kramolín

Foto: Jiří Olmr
MS v trialu – Kramolín
15.07.2013
 

Přímo z akce – FOTOGALERIE a výsledky – Mistrovství světa v trialu pokračovalo nedaleko Nepomuku, Česká republika měla tentokrát své zástupce v každé kategorii.

 
Mistrovství světa v trialu – Kramolín (CZE)
 
World Championship
1. Adam Raga (SPA, Gas Gas) 9 tr. bodů
2. Toni Bou (SPA, Montesa) 12
3. Albert Cabestany (SPA, Sherco) 17
4. James Dabill (GBR, Beta) 32
5. Jeroni Fajardo (SPA, Beta) 35
6. Takahisa Fujinami (JPN, Montesa) 40
7. Alexandre Ferrer (FRA, Sherco) 46
8. Daniel Oliveras (SPA, Ossa) 64 (18x 0)
9. Matteo Grattarola (ITA, Gas Gas) 64 (15x 0)
10. Michael Brown (GBR, Gas Gas) 65
11. Loris Gubian (FRA, Gas Gas) 69
12. Jack Challoner (GBR, Beta) 77
13. Pere Borrellas (SPA, Gas Gas) 100
14. Eddie Karlsson (SWE, Gas Gas) 101
15. Martin Křoustek (CZE, Beta) 140
16. Benoit Dagnicourt (FRA, Beta) 175
 
World Championship – průběžné pořadí
1. Toni Bou (SPA, Montesa) 163 bodů
2. Adam Raga (SPA, Gas Gas) 161
3. Albert Cabestany (SPA, Sherco) 120
4. Takahisa Fujinami (JPN, Montesa) 119
5. Jeroni Fajardo (SPA, Beta) 113
6. James Dabill (GBR, Beta) 92
7. Matteo Grattarola (ITA, Gas Gas) 64
8. Loris Gubian (FRA, Gas Gas) 51
9. Alexandre Ferrer (FRA, Sherco) 48
10. Jack Challoner (GBR, Beta) 47
----------------------------------------------
22. Martin Křoustek (CZE, Beta) 1
 
 
 
 
Junior Championship
1. Maxime Warenghien (BEL, Sherco) 2 tr. body (35x 0)
2. Pol Tarres (SPA, Sherco) 2 (34x 0)
3. Carles Traviesa (SPA, Honda) 3 (35x 0)
4. Jorge Casales (SPA, Gas Gas) 3 (33x 0)
5. Jonathan Richardson (GBR, Ossa) 7
----------------------------------------------
18. Dominik Wünsch (CZE, Gas Gas) 109
 
Junior Championship – průběžné pořadí
1. Jorge Casales (SPA, Gas Gas) 141 bodů
2. Pol Tarres (SPA, Sherco) 128
3. Jack Sheppard (GBR, Beta) 125
4. Francesc Moret (SPA, Gas Gas) 115
5. Maxime Warenghien (BEL, Sherco) 103
 
 
 
 
Youth Championship
1. Kenny Thomas (FRA, Beta) 4 tr. body
2. Quentin Carles de Caudemberg (FRA, Beta) 5
3. Bradley Cox (GBR, Beta) 10
4. Pietro Petrangeli (ITA, Gas Gas) 13
5. Gabriele Giarba (ITA, Beta) 15
----------------------------------------------
8. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 31
11. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 43
 
Youth Championship – průběžné pořadí
1. Quentin Carles de Caudemberg (FRA, Beta) 166 bodů
2. Gabriele Giarba (ITA, Beta) 129
3. Bradley Cox (GBR, Beta) 126
4. Kenny Thomas (FRA, Beta) 122
5. Pietro Petrangeli (ITA, Gas Gas) 106
----------------------------------------------
7. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 85
12. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 20