CzechBike.cz Paddock Blue 2018 150x950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. října do 13. října 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR dragster 2014 – Bechyně

MČR dragster 2014 – Bechyně
07.06.2014
 

Druhý závod domácího šampionátu dragsterů se konal minulou neděli na letišti v Bechyni.

 
MČR Competition Dragster
1. Kars van den BELT (NED, Special Suzuki Turbo)
2. Luc RAEYMAEKERS (BEL, Speciál Kawasaki ZRX1400 NOS)
3. Petr ČEŠKA (CZE, Special Suzuki Hayabusa)
4. Stefan HAGENSTEIN (GER, Special Suzuki Hayabusa NOS)
5. Marc VANDEN BOER (BEL, Speciál PUMA Supercharger)
6. André BARTÁK (CZE, Speciál Yamaha FJ NOS)
7. Pavel BAJER (CZE, Speciál RedBird Turbo)
8. Josef ČÍŽEK (CZE, Special Suzuki Hayabusa NOS)
9. Michal PONCA (CZE, Speciál Yamaha FJR 1550 NOS)
 
MČR Competition Dragster – průběžné pořadí 2014
1. Stefan HAGENSTEIN (GER, Special Suzuki Hayabusa NOS) – 136 bodů
2. Luc RAEYMAEKERS (BEL, Speciál Kawasaki ZRX1400 NOS) – 115
3. Kars van den BELT (NED, Special Suzuki Turbo) – 109
4. Petr ČEŠKA (CZE, Special Suzuki Hayabusa) – 102
5. Josef ČÍŽEK (CZE, Special Suzuki Hayabusa NOS) – 87
6. Marc VANDEN BOER (BEL, Speciál PUMA Supercharger) – 71
7. Michal PONCA (CZE, Speciál Yamaha FJR 1550 NOS) – 65
8. André BARTÁK (CZE, Speciál Yamaha FJ NOS) – 50
9. Pavel BAJER (CZE, Speciál RedBird Turbo) – 49
 
 
 
 
MČR Super Street Bike
1. Peter GRANICA (GER, Suzuki Hayabusa Turbo)
2. Horst HOCHHEUSEL (GER, Suzuki Hayabusa)
3. Luca CARBONERA (ITA, Suzuki Hayabusa)
4. Stanislav POZIVENEC (SVK, Suzuki Hayabusa Turbo)
5. Clemens WALLEIT (GER, Kawasaki ZX-12 Turbo)
6. Dirk SCHOLZ (GER, Suzuki GSX-R1000)
7. Eric GRUBER (AUT, Kawasaki ZX-12R Turbo)
8. Tomáš ČÍŽEK (CZE, Kawasaki ZX-12 NX)
9. Martin BLEICHER (GER, Suzuki GSX-R1000)
10. Robert HAVLÍK (CZE, Suzuki GSX-R1000 NOS)
11. Pavel KUBERA (CZE, Honda SP1000 NX)
 
MČR Super Street Bike – průběžné pořadí 2014
1. Dirk SCHOLZ (GER, Suzuki GSX-R1000) – 132 bodů
2. Peter GRANICA (GER, Suzuki Hayabusa Turbo) – 111
3. Horst HOCHHEUSEL (GER, Suzuki Hayabusa) – 106
4. Martin BLEICHER (GER, Suzuki GSX-R1000) – 94
5. Tomáš ČÍŽEK (CZE, Kawasaki ZX-12 NX) – 77
6. Clemens WALLEIT (GER, Kawasaki ZX-12 Turbo) – 75
7. Robert HAVLÍK (CZE, Suzuki GSX-R1000 NOS) – 69
8. Luca CARBONERA (ITA, Suzuki Hayabusa) – 68
9. Stanislav POZIVENEC (SVK, Suzuki Hayabusa Turbo) – 49
10. Eric GRUBER (AUT, Kawasaki ZX-12R Turbo) – 30
11. Pavel BEER WERDAN (CZE, Suzuki GSX-R1000) – 29
12. Michal MERSE (GER, Suzuki Hayabusa) – 24
13. Patricie BAROŇOVÁ (CZE, Suzuki Hayabusa) – 23
14. Jiří ČEJP (CZE, Yamaha YZF R1) – 22
15. Pavel KUBERA (CZE, Honda SP1000 NX) – 22
16. Luboš KYNCL (CZE, Suzuki Hayabusa) – 21
 
 
 
 
MČR Modified Street Twin
1. Vladimír JEDLIČKA (CZE, Aprilia RSV 1000 NOS)
2. Zbyněk KOSTELKA (CZE, HD Buel Turbo)
3. Tomáš HOUŠKA (CZE, Honda VTR1000 Turbo)
4. Václav SCHEJBAL (CZE, Honda 1000)
5. Jörg BRAUNE (GER, HD Sportster 1600)
6. Martin PETRÁNEK (CZE, Ducati 996)
 
MČR Modified Street Twin – průběžné pořadí 2014
1. Zbyněk KOSTELKA (CZE, HD Buel Turbo) – 133 bodů
2. Vladimír JEDLIČKA (CZE, Aprilia RSV 1000 NOS) – 129
3. Václav SCHEJBAL (CZE, Honda 1000) – 89
4. Tomáš HOUŠKA (CZE, Honda VTR1000 Turbo) – 89
5. Jörg BRAUNE (GER, HD Sportster 1000) – 45
6. Martin PETRÁNEK (CZE, Ducati 996) – 42
7. Petr HOLAKOVSKÝ (CZE, Honda VTR SP NX) – 22
 
 
 
 
PČR Pro Street
1. Pavel BEER WERDAN (CZE, Suzuki GSX-R1000)
2. Patricie BAROŇOVÁ (CZE, Suzuki Hayabusa 1340)
3. Jiří ČEJP (CZE, Yamaha YZF R1
 
PČR Pro Street
1. Pavel BEER WERDAN (CZE, Suzuki GSX-R1000) – 148 bodů
2. Patricie BAROŇOVÁ (CZE, Suzuki Hayabusa 1340) – 84
3. Jaroslav ŠPAČEK (CZE, Suzuki Hayabusa) – 84
4. Jiří ČEJP (CZE, Yamaha YZF R1 – 44
5. Luboš KYNCL (CZE, Suzuki Hayabusa) – 21
 
 
 
 
PČR Junior Dragster 50 ET
1. Matěj VAVŘINA (CZE, KDF Aprilia 50)
2. Vojta Adam RYLICH (CZE, Special 50)
3. Filip KUBÍČEK (CZE, KDF Aprilia 50)
4. Daniel KARGL (CZE, Special 50)
 
PČR Junior Dragster 50 ET
1. Matěj VAVŘINA (CZE, KDF Aprilia 50) – 128 bodů
2. Vojta Adam RYLICH (CZE, Special 50) – 86
3. Filip KUBÍČEK (CZE, KDF Aprilia 50) – 44
4. Daniel KARGL (CZE, Special 50) – 42
 
 
 
 
 
PČR Teeneger Dragster 125 ET
1. BÍNOVÁ Andrea (CZE, Special 125)
2. FRIC Jan (CZE, Special 125)
3. ŠESTÁK Ondřej (CZE, Special 125)
 
PČR Teeneger Dragster 125 ET
1. BÍNOVÁ Andrea (CZE, Special 125) – 127 bodů
2. FRIC Jan (CZE, Special 125) – 85
3. ŠESTÁK Ondřej (CZE, Special 125) – 42
4. VAVŘINA Tadeáš Adam (CZE, Special 125) – 22
 
 
 
 
PČR National Dragster 125 ET
1. Nico Heitmann (GER, Special 600 Kawasaki)
 
PČR National Dragster 125 ET
1. Lukáš ÚBL (CZE, Special 600 Kawasaki) – 41 bodů
2. Nico Heitmann (GER, Special 600 Kawasaki) – 41
3. Michal PONCA (CZE, Special 600 Yamaha) – 22