KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 2. prosince do 8. prosince 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR dragster 2014 – Hoškovice 1

Foto: Yvona Kneblová
MČR dragster 2014 – Hoškovice 1
06.05.2014
 

Na letišti v Hoškovicích u Mnichova Hradiště proběhl úvodní díl domácího šampionátu dragsterů.

 
Tradiční místo českého šampionátu dragsterů, tedy letiště v Hoškovicích ležící nedaleko středočeského Mnichova Hradiště, hostilo první závod domácího šampionátu. Vítězem nejsilnější kategorie Competition Dragster se stal německý jezdec Stefan Hagenstein, který ve finále proti Josefu Čížkovi zajel čas 8,432 sekundy.
 
MČR Competition Dragster
1. Stefan HAGENSTEIN (GER, Special Suzuki Hayabusa NOS)
2. Josef ČÍŽEK (CZE, Special Suzuki Hayabusa NOS)
3. Petr ČEŠKA (CZE, Special Suzuki Hayabusa)
4. Michal PONCA (CZE, Speciál Yamaha FJR 1550 NOS)
5. Luc RAEYMAEKERS (BEL, Speciál Kawasaki ZRX1400 NOS)
6. Pavel BAJER (CZE, Speciál RedBird Turbo)
7. André BARTÁK (CZE, Speciál Yamaha FJ NOS)
8. Marc VANDEN BOER (BEL, Speciál PUMA Supercharger)
 
MČR Super Street Bike
1. Dirk SCHOLZ (GER, Suzuki GSX-R1000)
2. Martin BLEICHER (GER, Suzuki GSX-R1000)
3. Tomáš ČÍŽEK (CZE, Kawasaki ZX-12 NX)
4. Robert HAVLÍK (CZE, Suzuki GSX-R1000 NOS)
5. Clemens WALLEIT (GER, Kawasaki ZX-12 Turbo)
6. Pavel BEER WERDAN (CZE, Suzuki GSX-R1000)
7. Michal MERSE (GER, Suzuki Hayabusa)
8. Horst HOCHHEUSEL (GER, Suzuki Hayabusa)
9. Patricie BAROŇOVÁ (CZE, Suzuki Hayabusa)
10. Jiří ČEJP (CZE, Yamaha YZF R1)
11. Luboš KYNCL (CZE, Suzuki Hayabusa)
 
MČR Modified Street Twin
1. Zbyněk KOSTELKA (CZE, HD Buel Turbo)
2. Václav SCHEJBAL (CZE, Honda 1000)
3. Tomáš HOUŠKA (CZE, Honda VTR1000 Turbo)
4. Vladimír JEDLIČKA (CZE, Aprilia RSV 1000 NOS)
5. Jörg BRAUNE (GER, HD Sportster 1600)
6. Petr HOLAKOVSKÝ (CZE, Honda VTR SP NX)
7. Martin PETRÁNEK (CZE, Ducati 996)
 
PČR Pro Street
1. Pavel BEER WERDAN (CZE, Suzuki GSX-R1000)
2. Jaroslav ŠPAČEK (CZE, Suzuki Hayabusa)
3. Patricie BAROŇOVÁ (CZE, Suzuki Hayabusa 1340)
4. Jiří ČEJP (CZE, Yamaha YZF R1
5. Luboš KYNCL (CZE, Suzuki Hayabusa)
 
PČR Junior Dragster 50 ET
1. Matěj VAVŘINA (CZE, KDF Aprilia 50)
2. Vojta Adam RYLICH (CZE, Special 50)
3. Filip KUBÍČEK (CZE, KDF Aprilia 50)
4. Daniel KARGL (CZE, Special 50)
 
PČR Teeneger Dragster 125 ET
1. FRIC Jan (CZE, Special 125)
2. BÍNOVÁ Andrea (CZE, Special 125)
3. ŠESTÁK Ondřej (CZE, Special 125)
4. VAVŘINA Tadeáš Adam (CZE, Special 125)
 
PČR National Dragster 125 ET
1. Lukáš ÚBL (CZE, Special 600 Kawasaki)
2. Michal PONCA (CZE, Special 600 Yamaha)