KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. prosince 2019 do 5. ledna 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR dragster 2014 – Hoškovice II.

Foto: Petr Štola
MČR dragster 2014 – Hoškovice II.
24.07.2014
 

V sobotu 19. července se jel na letišti v Hoškovicích další, letos již třetí závod seriálu Czech Drag Serie – Mezinárodní mistrovství ČR dragsterů 2014.

 
MČR Competition Dragster
1. André BARTÁK (CZE, Speciál Yamaha FJ NOS)
2. Pavel BAJER (CZE, Speciál RedBird Turbo)
3. Josef ČÍŽEK (CZE, Special Suzuki Hayabusa NOS)
4. Petr ČEŠKA (CZE, Special Suzuki Hayabusa)
5. Michal PONCA (CZE, Speciál Yamaha FJR 1550 NOS)
 
MČR Competition Dragster – průběžné pořadí 2014
1. Stefan HAGENSTEIN (GER, Special Suzuki Hayabusa NOS) – 136 bodů
2. Petr ČEŠKA (CZE, Special Suzuki Hayabusa) – 125
3. Luc RAEYMAEKERS (BEL, Speciál Kawasaki ZRX1400 NOS) – 115
4. André BARTÁK (CZE, Speciál Yamaha FJ NOS) – 114
5. Kars van den BELT (NED, Special Suzuki Turbo) – 109
6. Josef ČÍŽEK (CZE, Special Suzuki Hayabusa NOS) – 108
7. Pavel BAJER (CZE, Speciál RedBird Turbo) – 91
8. Michal PONCA (CZE, Speciál Yamaha FJR 1550 NOS) – 75
9. Marc VANDEN BOER (BEL, Speciál PUMA Supercharger) – 71
 
 
 
 
MČR Super Street Bike
1. Pavel BEER WERDAN (CZE, Suzuki GSX-R1000)
2. Dirk SCHOLZ (GER, Suzuki GSX-R1000)
3. Tomáš ČÍŽEK (CZE, Kawasaki ZX-12 NX)
4. Martin BLEICHER (GER, Suzuki GSX-R1000)
5. Jiří ČEJP (CZE, Yamaha YZF R1)
6. Robert HAVLÍK (CZE, Suzuki GSX-R1000 NOS)
7. Jaroslav ŠPAČEK (CZE, Suzuki GSX-R1000)
8. Luboš KYNCL (CZE, Suzuki Hayabusa)
9. Patricie BAROŇOVÁ (CZE, Suzuki Hayabusa)
 
MČR Super Street Bike – průběžné pořadí 2014
1. Dirk SCHOLZ (GER, Suzuki GSX-R1000) – 198 bodů
2. Martin BLEICHER (GER, Suzuki GSX-R1000) – 141
3. Tomáš ČÍŽEK (CZE, Kawasaki ZX-12 NX) – 126
4. Pavel BEER WERDAN (CZE, Suzuki GSX-R1000) – 117
5. Peter GRANICA (GER, Suzuki Hayabusa Turbo) – 111
6. Horst HOCHHEUSEL (GER, Suzuki Hayabusa) – 106
7. Robert HAVLÍK (CZE, Suzuki GSX-R1000 NOS) – 94
8. Clemens WALLEIT (GER, Kawasaki ZX-12 Turbo) – 75
9. Luca CARBONERA (ITA, Suzuki Hayabusa) – 68
10. Stanislav POZIVENEC (SVK, Suzuki Hayabusa Turbo) – 49
11. Jiří ČEJP (CZE, Yamaha YZF R1) – 46
12. Patricie BAROŇOVÁ (CZE, Suzuki Hayabusa) – 44
13. Luboš KYNCL (CZE, Suzuki Hayabusa) – 43
14. Eric GRUBER (AUT, Kawasaki ZX-12R Turbo) – 30
15. Michal MERSE (GER, Suzuki Hayabusa) – 24
16. Jaroslav ŠPAČEK (CZE, Suzuki GSX-R1000) – 23
17. Pavel KUBERA (CZE, Honda SP1000 NX) – 22
 
 
 
 
MČR Modified Street Twin
1. Václav SCHEJBAL (CZE, Honda 1000)
2. Zbyněk KOSTELKA (CZE, HD Buel Turbo)
3. Tomáš HOUŠKA (CZE, Honda VTR1000 Turbo)
4. Vladimír JEDLIČKA (CZE, Aprilia RSV 1000 NOS)
5. Petr HOLAKOVSKÝ (CZE, Honda VTR SP NX)
 
MČR Modified Street Twin – průběžné pořadí 2014
1. Zbyněk KOSTELKA (CZE, HD Buel Turbo) – 177 bodů
2. Václav SCHEJBAL (CZE, Honda 1000) – 151
3. Vladimír JEDLIČKA (CZE, Aprilia RSV 1000 NOS) – 150
4. Tomáš HOUŠKA (CZE, Honda VTR1000 Turbo) – 112
5. Jörg BRAUNE (GER, HD Sportster 1000) – 45
6. Martin PETRÁNEK (CZE, Ducati 996) – 42
7. Petr HOLAKOVSKÝ (CZE, Honda VTR SP NX) – 32
 
 
 
 
PČR Pro Street
1. Pavel BEER WERDAN (CZE, Suzuki GSX-R1000)
2. Jiří ČEJP (CZE, Yamaha YZF R1
3. Patricie BAROŇOVÁ (CZE, Suzuki Hayabusa 1340)
4. Jaroslav ŠPAČEK (CZE, Suzuki Hayabusa)
5. Luboš KYNCL (CZE, Suzuki Hayabusa)
 
PČR Pro Street
1. Pavel BEER WERDAN (CZE, Suzuki GSX-R1000) – 233 bodů
2. Patricie BAROŇOVÁ (CZE, Suzuki Hayabusa 1340) – 127
3. Jiří ČEJP (CZE, Yamaha YZF R1 – 108
4. Jaroslav ŠPAČEK (CZE, Suzuki Hayabusa) – 86
5. Luboš KYNCL (CZE, Suzuki Hayabusa) – 42
 
 
 
 
PČR Junior Dragster 50 ET
1. Vojta Adam RYLICH (CZE, Special 50)
2. Matěj VAVŘINA (CZE, KDF Aprilia 50)
3. Daniel KARGL (CZE, Special 50)
 
PČR Junior Dragster 50 ET
1. Matěj VAVŘINA (CZE, KDF Aprilia 50) – 170 bodů
2. Vojta Adam RYLICH (CZE, Special 50) – 149
3. Daniel KARGL (CZE, Special 50) – 63
4. Filip KUBÍČEK (CZE, KDF Aprilia 50) – 44
 
 
 
 
 
PČR Teeneger Dragster 125 ET
1. BÍNOVÁ Andrea (CZE, Special 125)
2. FRIC Jan (CZE, Special 125)
3. ŠESTÁK Ondřej (CZE, Special 125)
4. VAVŘINA Tadeáš Adam (CZE, Special 125)
 
PČR Teeneger Dragster 125 ET
1. BÍNOVÁ Andrea (CZE, Special 125) – 191 bodů
2. FRIC Jan (CZE, Special 125) – 128
3. ŠESTÁK Ondřej (CZE, Special 125) – 64
4. VAVŘINA Tadeáš Adam (CZE, Special 125) – 43
5. Vojtěch HROMČÍK (CZE, Special 125) – 0
 
 
 
PČR National Dragster 125 ET
1. Petr SYNÁČEK (CZE, Special 600 Honda)
2. Michal PONCA (CZE, Special 600 Yamaha)
 
PČR National Dragster 125 ET
1. Michal PONCA (CZE, Special 600 Yamaha) – 43 bodů
2. Petr SYNÁČEK (CZE, Special 600 Honda) – 42
3. Lukáš ÚBL (CZE, Special 600 Kawasaki) – 41
4. Nico HEITMANN (GER, Special 600 Kawasaki) – 41