CzechBike.cz Paddock Blue 2018 150x950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. listopadu do 17. listopadu 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR dragster – Bechyně

Ilustrační foto: Petr Štola
MČR dragster – Bechyně
19.07.2010
 

Na letišti v Bechyni se bojovalo o body do republikového šampionátu dragsterů, po nočním dešti a problému se startovacím zařízením, se nakonec odjely pouze kvalifikační jízdy.

MČR dragster – Bechyně

Street 10:

1. Petr Šnajdr (Yamaha YZF R1)

2. Robert Havlík (Suzuki GSX-R 1200)

3. Radek Marada (Yamaha)

 

 

Průběžně:

1. Robert Havlík (Suzuki GSX-R 1200) 109 bodů

2. Petr Šnajdr (Yamaha YZF R1) 78

3. Radek Marada (Yamaha) 63

4. Pavel Snítilý (Suzuki TL 1000) 32

 

 

Street Twin 11,5:

1. Michal Švamberg (Suzuki 1800)

2. Martin Petránek (Suzuki 1800)

3. Martin Šrámek (Harley Davidson Night Rod Special)

4. Miroslav Novák (Harley Davidson Night Rod Special)

5. Milan Kolačný (Harley Davidson Night Rod Special)

 

 

Průběžně:

1. Michal Švamberg (Suzuki 1800) 115 bodů

2. Martin Petránek (Suzuki 1800) 113

3. Milan Kolačný (Harley Davidson Night Rod Special) 99

4. Martin Šrámek (Harley Davidson Night Rod Special) 67

5. Miroslav Novák (Harley Davidson Night Rod Special) 66

 

 

Modified Street Twin:

1. Zbyněk Kostelka (Buell 1200 turbo)

2. Milan Kolačný (Harley Davidson Vrod turbo)

3. Václav Schejbal (Honda 1000)

4. Tomáš Houška (Honda VTR 1000)

5. Vladimír Jedlička (Aprilia RSV 1000 NOS)

 

 

Průběžně:

1. Tomáš Houška (Honda VTR 1000) 126 bodů

2. Václav Schejbal (Honda 1000) 117

3. Vladimír Jedlička (Aprilia RSV 1000 NOS) 88

4. Milan Kolačný (Harley Davidson Vrod turbo) 81

5. Jan Gregor (Harley Davidson Buell 1200 NX) 68

 

 

Super Street Bike:

1. Alexander Rose (D, Suzuki Hayabusa NOS)

2. Stefan Hagenstein (D, Suzuki GSXR NOS)

3. Ondřej Klymčiw (Suzuki Hayabusa Turbo)

4. Josef Čížek (Kawasaki ZX12NX)

5. Stefan Soonfeldner (D, Suzuki)

 

 

Průběžně:

1. Ondřej Klymčiw (Suzuki Hayabusa Turbo) 106 bodů

2. Josef Čížek (Kawasaki ZX12NX) 95

3. Peter Granica (D, Suzuki Hayabusa NX) 91

4. Horst Hochheusel (D, Suzuki Hayabusa Turbo) 65

5. Erich Gruber (AUS, Kawasaki 1200 Turbo) 58

 

 

Teenager Dragster – Průběžně:

1. Jakub Novotný (Special 125) 31 bodů

 

 

National Dragster:

1. Tomáš Čížek (Special Honda CBR 600)

 

 

Průběžně:

1. Tomáš Čížek (Special Honda CBR 600) 76 bodů

2. Zdeněk Vávra (Special Jawa kompresor) 63

3. Michal Pekárek (Special Honda CBR 600) 34

4. Kryštof Brokeš (Special Kawasaki 600) 21

 

 

Competition Dragster:

1. Otto Knebl (Special KDF ZZR14 Turbo)

2. Herman Jolink (NL, Ducati)

3. Alexander Rose (D, Suzuki Hayabusa NOS)

4. Jan Kouba (Special Hayabusa NOS)

5. Michal Ponca (Special Yamaha FJR 1550 NOS)

 

 

Průběžně:

1. Otto Knebl (Special KDF ZZR14 Turbo) 111 bodů

2. Jan Kouba (Special Hayabusa NOS) 101

3. Michal Rybář (Special Red Bird NOS) 85

4. Miloš Bernátek (Special Suzuki 1100 NOS) 74

5. Michal Ponca (Special Yamaha FJR 1550 NOS) 46