KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. do 23. února 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pozvánka na první letošní Drag Day

Text a foto: Yvona Kneblová
Pozvánka na první letošní Drag Day
26.04.2013
 

Mezinárodní závod dragsterů – jezdci z celé Evropy na letišti v Hoškovicích.

 
Ve dnech 4. – 5. května se na letišti v Hoškovicích u  Mnichova Hradiště uskuteční ojedinělá adrenalinová sportovní událost – mezinárodní závod těch nejrychlejších motocyklů – dragsterů, které disponují výkonem až 400 koní, ¼ mílovou vzdálenost zvládnou za 8s s konečnou rychlostí kolem 300 km/h. Jejich zrychlení z 0 na 100 km/h je za 1,5s !!!! Celý víkend bude patřit mezinárodnímu závodu Czech Drag Serie a závodu Super Twin Top Gas Serie.  Přihlášeno je více jak 50 závodních týmů z celé Evropy – jezdci nejen z Česka, ale také z Německa, Holandska, Dánska, Belgie, Švýcarska. 
 
Nebude chybět ani závod pro příchozí Public Bikes, závod Harley Davidson Praha Cup a tentokrát také závod „celebrit“ HD Cup. Na rychlých strojích uvidíme např. profesionálního  boxera Lukáše Konečného či zpěváka Jakuba Smolíka. Také příznivci automobilů si přijdou na své. Své vozy zde předvede ShowCars z Mnichova Hradiště. Adrenalin zvednou divákům také motocykloví kaskadéři –  Pavel Korych a Přemek Vaněk.
 
Několikanásobný „Mistr ČR“ Otto Knebl představí svůj ojedinělý dragster pro závody Mistrovství Evropy  – „tisícikoňový“ nitromethanový speciál – Top Fuel Bike s příznačným názvem Puma Imperial Wizard !!!! A nestačí ho jen vidět, ten musíte slyšet !!!!
 
Jedinečná akce plná adrenalinu, rychlých strojů, spálených gum, vůně benzínu – to je začátek motoristické sezóny jak má být.
 
A proto špunty do uší a hurá do Hoškovic !!!!
 
Všichni jste srdečně zváni