Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro 2016 – Liblín

Ilustrační foto: František Novák
MČR enduro 2016 – Liblín
17.08.2016
 

Třetím kolem pokračoval o uplynulém víkendu domácí endurový šampionát.

 
Na trati v Liblíně se odehrál další díl letošního endurového šampionát. Z celkového vítězství se první i druhý den radoval skvěle jedoucí Jaromír Romančík, který ovládl náročný závodní víkend letošního Mistrovství ČR, ale zároveň zvítězil i v kategorii E2. Patrik Markvart si stejně úspěšně vedl v kategorii E1 a mezi juniory, když zvítězil jak v sobotu, tak i v neděli. Nejlepší po oba dva soutěžní dny byl v nejsilnější kategorie E3 výborně jedoucí Ondřej Helmich.
 
MČR enduro 2016 – Liblín
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Jaromír Romančík (Suzuki) 51:18,04
2. Patrik Markvart (KTM) 51:38,29
3. Ondřej Helmich (Husqvarna) 52:29,83
4. Jan Balaš (Husqvarna) 52:56,15
5. Michal Kadleček (Beta) 53:13,32
6. Radek Toman (Husqvarna) 53:15,46
7. Jakub Šefr (Yamaha) 53:37,35
8. Milan Engel (KTM) 54:06,83
9. Vít Kuklík (KTM) 54:31,73
10. Jakub Horák (Husqvarna) 54:36,54
 
Kategorie E1 – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 51:38,29
2. Jakub Šefr (Yamaha) 53:37,35
3. Jakub Horák (Husqvarna) 54:36,54
4. Jakub Marek (Yamaha) 54:49,36
5. Adolf Živný (KTM) 54:52,41
 
Kategorie E2 – sobota
1. Jaromír Romančík (Suzuki) 51:18,04
2. Michal Kadleček (Beta) 53:13,32
3. Radek Toman (Husqvarna) 53:15,46
4. Milan Engel (KTM) 54:06,83
5. Jiří Hádek (KTM) 55:18,52
 
Kategorie E3 – sobota
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 52:29,83
2. Jan Balaš (Husqvarna) 52:56,15
3. Vít Kuklík (KTM) 54:31,73
4. Lukáš Kučera (KTM) 55:11,40
5. Jiří Císař (Husqvarna) 56:09,63
 
Kategorie Junior – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 51:38,29
2. Jan Balaš (Husqvarna) 52:56,15
3. Jakub Marek (Yamaha) 54:49,36
4. Adolf Živný (KTM) 54:52,41
5. Jiří Slischka (Husqvarna) 56:09,74
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Jaromír Romančík (Suzuki) 49:45,93
2. Patrik Markvart (KTM) 50:52,42
3. Ondřej Helmich (Husqvarna) 51:02,25
4. Jan Balaš (Husqvarna) 52:09,45
5. Radek Toman (Husqvarna) 52:11,62
6. Michal Kadleček (Beta) 52:12,28
7. Jakub Šefr (KTM) 52:20,64
8. Vít Kuklík (KTM) 52:45,05
9. Adolf Živný (KTM) 53:23,56
10. Milan Engel (KTM) 53:31,57
 
Kategorie E1 – neděle
1. Patrik Markvart (KTM) 50:52,42
2. Jakub Šefr (KTM) 52:20,64
3. Adolf Živný (KTM) 53:23,56
4. Jakub Horák (Husqvarna) 53:54,52
5. Jakub Marek (Yamaha) 54:13,98
 
Kategorie E2 – neděle
1. Jaromír Romančík (Suzuki) 49:45,93
2. Radek Toman (Husqvarna) 52:11,62
3. Michal Kadleček (Beta) 52:12,28
4. Milan Engel (KTM) 53:31,57
5. Jiří Hádek (KTM) 54:16,12
 
Kategorie E3 – neděle
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 51:02,25
2. Jan Balaš (Husqvarna) 52:09,45
3. Vít Kuklík (KTM) 52:45,05
4. Lukáš Kučera (KTM) 53:49,82
5. Jiří Císař (Husqvarna) 55:14,23
 
Kategorie Junior – neděle
1. Patrik Markvart (KTM) 50:52,42
2. Jan Balaš (Husqvarna) 52:09,45
3. Adolf Živný (KTM) 53:23,56
4. Jakub Marek (Yamaha) 54:13,98
5. Jiří Slischka (Husqvarna) 54:44,80