KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. srpna do 18. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro 2016 – Mšeno

Ilustrační foto: FIM Europe
MČR enduro 2016 – Mšeno
31.08.2016
 

Další díl republikového endura vidělo středočeské Mšeno.

 
Na trati ve Mšeně se odehrál další díl letošního endurového šampionát. Z celkového vítězství se první i druhý den radoval skvěle jedoucí Jaromír Romančík, který ovládl náročný závodní víkend letošního Mistrovství ČR, ale zároveň zvítězil i v kategorii E2. Patrik Markvart si stejně úspěšně vedl v kategorii E1 a mezi juniory, když zvítězil jak v sobotu, tak i v neděli. Nejlepší po oba dva soutěžní dny byl v nejsilnější kategorie E3 výborně jedoucí Ondřej Helmich.
 
MČR enduro 2016 – Mšeno
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Jaromír Romančík (KTM) 42:58,40
2. Patrik Markvart (KTM) 43:22,28
3. Ondřej Helmich (Husqvarna) 43:38,55
4. Michal Kadleček (Beta) 43:41,78
5. Radek Toman (Husqvarna) 43:46,28
6. Vít Kuklík (KTM) 44:18,83
7. Jakub Šefr (Yamaha) 44:37,07
8. Jiří Hádek (KTM) 44:38,88
9. Jakub Horák (Husqvarna) 45:12,31
10. Jakub Marek (Yamaha) 45:13,41
 
Kategorie E1 – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 43:22,28
2. Jakub Šefr (Yamaha) 44:37,07
3. Jakub Horák (Husqvarna) 45:12,31
4. Jakub Marek (Yamaha) 45:13,41
5. Adolf Živný (KTM) 45:19,41
 
Kategorie E2 – sobota
1. Jaromír Romančík (KTM) 42:58,40
2. Michal Kadleček (Beta) 43:41,78
3. Radek Toman (Husqvarna) 43:46,28
4. Jiří Hádek (KTM) 44:38,88
5. Milan Engel (KTM) 45:20,72
 
Kategorie E3 – sobota
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 43:38,55
2. Vít Kuklík (KTM) 44:18,83
3. Lukáš Kučera (KTM) 45:28,67
4. Jan Kašpárek (Husqvarna) 45:29,01
5. Svatoslav Bouček (Gas Gas) 46:40,27
 
Kategorie Junior – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 43:22,28
2. Jiří Hádek (KTM) 44:38,88
3. Jakub Marek (Yamaha) 45:13,41
4. Adolf Živný (KTM) 45:19,41
5. Robert Friedrich (Yamaha) 46:39,36
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Jaromír Romančík (KTM) 36:30,42
2. Patrik Markvart (KTM) 36:35,71
3. Ondřej Helmich (Husqvarna) 37:03,72
4. Michal Kadleček (Beta) 37:16,50
5. Jan Balaš (Husqvarna) 37:22,06
6. Radek Toman (Husqvarna) 37:23,84
7. Jiří Hádek (KTM) 37:40,74
8. Milan Engel (KTM) 37:51,31
9. Jakub Šefr (Yamaha) 38:11,14
10. Jakub Marek (Yamaha) 38:28,49
 
Kategorie E1 – neděle
1. Patrik Markvart (KTM) 36:35,71
2. Jakub Šefr (Yamaha) 38:11,14
3. Jakub Marek (Yamaha) 38:28,49
4. Jakub Horák (Husqvarna) 38:36,67
5. Robert Friedrich (Yamaha) 38:58,93
 
Kategorie E2 – neděle
1. Jaromír Romančík (KTM) 36:30,42
2. Michal Kadleček (Beta) 37:16,50
3. Radek Toman (Husqvarna) 37:23,84
4. Jiří Hádek (KTM) 37:40,74
5. Milan Engel (KTM) 37:51,31
 
Kategorie E3 – neděle
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 37:03,72
2. Jan Balaš (Husqvarna) 37:22,06
3. Lukáš Kučera (KTM) 38:36,25
4. Jan Kašpárek (Husqvarna) 39:11,26
5. Jiří Pach (Husqvarna) 39:20,88
 
Kategorie Junior – neděle
1. Patrik Markvart (KTM) 36:35,71
2. Jan Balaš (Husqvarna) 37:22,06
3. Jiří Hádek (KTM) 37:40,74
4. Jakub Marek (Yamaha) 38:28,49
5. Robert Friedrich (Yamaha) 38:58,93