přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro 2017 – Hrobčice

Foto: husqvarna-promoto.cz
MČR enduro 2017 – Hrobčice
26.07.2017
 

Šestý díl republikového endura se o uplynulém víkendu jel v Hrobčicích.

 
Na trati v Hrobčicích se odehrál šestý díl letošního endurového šampionátu. Z celkového vítězství se první i druhý den radoval skvěle jedoucí Radek Toman, který ovládl náročný závodní víkend letošního Mistrovství ČR, ale zároveň zvítězil i v kategorii E2. Kryštof Kouble si stejně úspěšně vedl v kategorii E1, když zvítězil jak v sobotu, tak i v neděli. Vít Kuklík byl nejlepší první soutěžní den byl v kategorii E3, zatímco druhý den byl nejlepším výborně jedoucí Jakub Hroneš. Kategorii juniorů v sobotu ovládl Adolf Živný, v neděli pak Jiří Hádek.
 
MČR enduro 2017 – Hrobčice
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Radek Toman (Husqvarna) 44:04,27
2. Adolf Živný (KTM) 44:30,40
3. Jiří Hádek (KTM) 44:47,58
4. Kryštof Kouble (Husqvarna) 45:46,28
5. Vít Kuklík (KTM) 45:47,94
6. Jakub Hroneš (Gas Gsa) 45:50,71
7. Jakub Horák (Husqvarna) 45:59,84
8. Marek Borák (KTM) 46:07,79
9. Jakub Marek (Yamaha) 46:20,55
10. Milan Engel (KTM) 47:50,81
 
Kategorie E1 – sobota
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 45:46,28
2. Jakub Horák (Husqvarna) 45:59,84
3. Marek Borák (KTM) 46:07,79
4. Jakub Marek (Yamaha) 46:20,55
5. Jiří Slischka (Husqvarna) 48:29,72
 
Kategorie E2 – sobota
1. Radek Toman (Husqvarna) 44:04,27
2. Adolf Živný (KTM) 44:30,40
3. Jiří Hádek (KTM) 44:47,58
4. Milan Engel (KTM) 47:50,81
5. Jakub Koucký (KTM) 48:02,02
 
Kategorie E3 – sobota
1. Vít Kuklík (KTM) 45:47,94
2. Jakub Hroneš (Gas Gsa) 45:50,71
3. Michal Volena (KTM) 54:12,39
4. Radek Adam (Gas Gas) 58:52,68
 
Kategorie Junior – sobota
1. Adolf Živný (KTM) 44:30,40
2. Jiří Hádek (KTM) 44:47,58
3. Kryštof Kouble (Husqvarna) 45:46,28
4. Jakub Hroneš (Gas Gsa) 45:50,71
5. Jakub Marek (Yamaha) 46:20,55
 
 
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Radek Toman (Husqvarna) 59:38,93
2. Jiří Hádek (KTM) 59:58,61
3. Milan Engel (KTM) 1:00:37,09
4. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:00:55,95
5. Adolf Živný (KTM) 1:02:16,60
6. Jakub Horák (Husqvarna) 1:03:07,53
7. Marek Borák (KTM) 1:03:49,75
8. Jakub Hroneš (Gas Gsa) 1:04:14,76
9. Jakub Koucký (KTM) 1:04:37,30
10. Jan Vašta (KTM) 1:04:50,23
 
Kategorie E1 – neděle
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:00:55,95
2. Jakub Horák (Husqvarna) 1:03:07,53
3. Marek Borák (KTM) 1:03:49,75
4. Robert Friedrich (KTM) 1:06:36,61
5. Martin Kulhánek (Husqvarna) 1:06:58,57
 
Kategorie E2 – neděle
1. Radek Toman (Husqvarna) 59:38,93
2. Jiří Hádek (KTM) 59:58,61
3. Milan Engel (KTM) 1:00:37,09
4. Adolf Živný (KTM) 1:02:16,60
5. Jakub Koucký (KTM) 1:04:37,30
 
Kategorie E3 – neděle
1. Jakub Hroneš (Gas Gsa) 1:04:14,76
2. Michal Volena (KTM) 1:14:28,93
3. Radek Adam (Gas Gas) 1:38:02,16
 
Kategorie Junior – neděle
1. Jiří Hádek (KTM) 59:58,61
2. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:00:55,95
3. Adolf Živný (KTM) 1:02:16,60
4. Jakub Hroneš (Gas Gsa) 1:04:14,76
5. Jan Vašta (KTM) 1:04:50,23