Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro 2017 – Uhlířské Janovice

Foto: facebook/vervaracingteamenduro
MČR enduro 2017 – Uhlířské Janovice
12.04.2017
 

Úvodní díl republikového endura viděly Uhlířské Janovice.

 
Na trati v Uhlířských Janovicích se odehrál úvodní díl letošního endurového šampionát. Z celkového vítězství se první i druhý den radoval skvěle jedoucí Ondřej Helmich, který ovládl náročný závodní víkend letošního Mistrovství ČR, ale zároveň zvítězil i v kategorii E3. Kryštof Kouble si stejně úspěšně vedl v kategorii E1 a mezi juniory, když zvítězil jak v sobotu, tak i v neděli. Nejlepší po oba dva soutěžní dny byl v kategorii E2 výborně jedoucí Radek Toman.
 
MČR enduro 2017 – Uhlířské Janovice
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 1:02:03,38
2. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:02:45,44
3. Radek Toman (Husqvarna) 1:03:31,27
4. Adolf Živný (KTM) 1:03:40,12
5. Lukáš Kučera (KTM) 1:06:24,11
6. Robert Friedrich (KTM) 1:06:36,18
7. Jakub Horák (Husqvarna) 1:07:17,38
8. Jan Vašta (KTM) 1:08:51,22
9. Miroslav Ševela (SVK, KTM) 1:09:00,75
10. Martin Kulhánek (Husqvarna) 1:09:13,05
 
Kategorie E1 – sobota
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:02:45,44
2. Robert Friedrich (KTM) 1:06:36,18
3. Jakub Horák (Husqvarna) 1:07:17,38
4. Martin Kulhánek (Husqvarna) 1:09:13,05
5. Marek Borák (KTM) 1:09:29,50
 
Kategorie E2 – sobota
1. Radek Toman (Husqvarna) 1:03:31,27
2. Adolf Živný (KTM) 1:03:40,12
3. Jan Vašta (KTM) 1:08:51,22
4. Miroslav Ševela (SVK, KTM) 1:09:00,75
5. Lukáš Hádek (KTM) 1:09:41,03
 
Kategorie E3 – sobota
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 1:02:03,38
2. Lukáš Kučera (KTM) 1:06:24,11
3. Vít Kuklík (KTM) 1:19:11,22
4. Radek Adam (Gas Gas) 1:35:49,25
5. Michal Volena (KTM) 1:41:37,29
 
Kategorie Junior – sobota
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:02:45,44
2. Adolf Živný (KTM) 1:03:40,12
3. Robert Friedrich (KTM) 1:06:36,18
4. Jan Vašta (KTM) 1:08:51,22
5. Martin Kulhánek (Husqvarna) 1:09:13,05
 
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 1:11:49,23
2. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:12:38,69
3. Radek Toman (Husqvarna) 1:15:42,68
4. Lukáš Kučera (KTM) 1:16:54,12
5. Adolf Živný (KTM) 1:17:17,73
6. Vít Kuklík (KTM) 1:18:28,04
7. Michal Kadleček (Beta) 1:18:48,10
8. Jakub Horák (Husqvarna) 1:18:53,12
9. Robert Friedrich (KTM) 1:19:07,99
10. Marek Borák (KTM) 1:20:05,33
 
Kategorie E1 – neděle
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:12:38,69
2. Jakub Horák (Husqvarna) 1:18:53,12
3. Robert Friedrich (KTM) 1:19:07,99
4. Marek Borák (KTM) 1:20:05,33
5. Jiří Slischka (Husqvarna) 1:20:09,07
 
Kategorie E2 – neděle
1. Radek Toman (Husqvarna) 1:15:42,68
2. Adolf Živný (KTM) 1:17:17,73
3. Michal Kadleček (Beta) 1:18:48,10
4. Lukáš Hádek (KTM) 1:20:56,42
5. Miroslav Ševela (SVK, KTM) 1:23:04,29
 
Kategorie E3 – neděle
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 1:11:49,23
2. Lukáš Kučera (KTM) 1:16:54,12
3. Vít Kuklík (KTM) 1:18:28,04
4. Michal Volena (KTM) 1:40:47,05
 
Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:12:38,69
2. Adolf Živný (KTM) 1:17:17,73
3. Robert Friedrich (KTM) 1:19:07,99
4. Jiří Slischka (Husqvarna) 1:20:09,07
5. Jan Vašta (KTM) 1:23:04,29