Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. října do 21. října.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro 2018 – Brodeslavy

Ilustrační foto: Jiří Jonáš
MČR enduro 2018 – Brodeslavy
21.08.2018
 

Brodeslavy nedaleko Plzně, byly dějištěm dalšího kola endurového Mistrovství ČR.

 
O uplynulém víkendu se v Brodeslavech jel v pořadí šestý podnik započítávaný do Mistrovství ČR v enduru. Z celkového vítězství se první den radoval Kryštof Kouble, který tak vyhrál i v kategorii E2 a Junior. V neděli si první republikové vítězství připsal Jaromír Romančík, jež se radoval i v kategorii E2. V kategorii E1 byl v sobotu nejrychlejší Jakub Marek, v neděli se z vítězství radoval Robert Friedrich, zatímco kategorii E3 po oba dva dny opět ovládl Jiří Hádek.
 
MČR enduro sprint 2018 – Brodeslavy
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 44:32,61
2. Patrik Markvart (KTM) 44:57,63
3. Jiří Hádek (KTM) 45:24,83
4. Adolf Živný (KTM) 46:15,47
5. Jakub Marek (Yamaha) 47:20,22
6. Marek Borák (KTM) 47:30,47
7. Robert Friedrich (KTM) 47:38,00
8. Jakub Hroneš (Gas Gas) 47:39,09
9. Lukáš Kučera (KTM) 47:57,21
10. Jan Charvát (Husqvarna) 48:03,13
 
Kategorie E1 – sobota
1. Jakub Marek (Yamaha) 47:20,22
2. Marek Borák (KTM) 47:30,47
3. Robert Friedrich (KTM) 47:38,00
4. Jakub Horák (Husqvarna) 48:29,38
5. Wojciech Latala (POL, KTM) 50:29,58
 
Kategorie E2 – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 44:32,61
2. Patrik Markvart (KTM) 44:57,63
3. Adolf Živný (KTM) 46:15,47
4. Ondřej Havrda (KTM) 48:08,29
5. Jan Vašta (KTM) 49:07,53
 
Kategorie E3 – sobota
1. Jiří Hádek (KTM) 45:24,83
2. Jakub Hroneš (Gas Gas) 47:39,09
3. Lukáš Kučera (KTM) 47:57,21
4. Jan Charvát (Husqvarna) 48:03,13
5. Jaroslav Chládek (KTM) 49:16,72
 
Kategorie Junior – sobota
1. Kryštof Kouble (KTM) 44:32,61
2. Adolf Živný (KTM) 46:15,47
3. Jakub Marek (Yamaha) 47:20,22
4. Robert Friedrich (KTM) 47:38,00
5. Jakub Hroneš (Gas Gas) 47:39,09
 
 
 
 
 
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Jaromír Romančík (KTM) 44:47,25
2. Patrik Markvart (KTM) 44:57,01
3. Kryštof Kouble (KTM) 45:20,35
4. Jiří Hádek (KTM) 45:31,40
5. Adolf Živný (KTM) 46:07,59
6. Lukáš Kučera (KTM) 47:41,19
7. Robert Friedrich (KTM) 47:44,04
8. Jakub Hroneš (Gas Gas) 47:50,40
9. Jakub Horák (Husqvarna) 48:12,79
10. Marek Borák (KTM) 48:52,01
 
Kategorie E1 – neděle
1. Robert Friedrich (KTM) 47:44,04
2. Jakub Horák (Husqvarna) 48:12,79
3. Marek Borák (KTM) 48:52,01
4. Wojciech Latala (POL, KTM) 50:49,69
5. Mateusz Fuczik (POL, KTM) 52:04,08
 
Kategorie E2 – neděle
1. Jaromír Romančík (KTM) 44:47,25
2. Patrik Markvart (KTM) 44:57,01
3. Kryštof Kouble (KTM) 45:20,35
4. Adolf Živný (KTM) 46:07,59
5. Tomáš Koucký (KTM) 49:13,72
 
Kategorie E3 – neděle
1. Jiří Hádek (KTM) 45:31,40
2. Lukáš Kučera (KTM) 47:41,19
3. Jakub Hroneš (Gas Gas) 47:50,40
4. Jan Charvát (Husqvarna) 49:03:08
5. Jan Zaremba (Gas Gas) 49:35,08
 
Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (KTM) 45:20,35
2. Adolf Živný (KTM) 46:07,59
3. Robert Friedrich (KTM) 47:44,04
4. Jakub Hroneš (Gas Gas) 47:50,40
5. Tomáš Koucký (KTM) 49:13,72