Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro 2018 – Mšeno

Foto: Jakub Frühauf / Autoklub ČR
MČR enduro 2018 – Mšeno
12.09.2018
 

Poslední kolo endurového Mistrovství ČR roku 2018 proběhlo ve středočeském Mšeně.

 
O uplynulém víkendu se ve Mšeně odjel v závěrečný podnik započítávaný do Mistrovství ČR v enduru. Z celkového vítězství se první den radoval Patrik Markvart, který tak vyhrál i v kategorii E2. V neděli si republikové vítězství připsal Jaromír Romančík, jež se také radoval zároveň v kategorii E2. V kategorii E1 byl v sobotu nejrychlejší Robert Friedrich, v neděli se z vítězství radoval Vít Kuklík, zatímco kategorii E3 po oba dva dny opět ovládl Jiří Hádek.
 
MČR enduro sprint 2018 – Mšeno
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 40:34,47
2. Jaromír Romančík (KTM) 40:49,59
3. Jiří Hádek (KTM) 42:04,72
4. Robert Friedrich (KTM) 42:45,02
5. Milan Engel (KTM) 42:49,43
6. Vít Kuklík (KTM) 42:59,75
7. Jakub Marek (Yamaha) 43:00,18
8. Adolf Živný (KTM) 43:00,86
9. Lukáš Kučera (KTM) 43:14,00
10. Jakub Šefr (Yamaha) 43:15,00
 
Kategorie E1 – sobota
1. Robert Friedrich (KTM) 42:45,02
2. Vít Kuklík (KTM) 42:59,75
3. Jakub Marek (Yamaha) 43:00,18
4. Jakub Šefr (Yamaha) 43:15,00
5. Jakub Horák (Husqvarna) 43:27,45
 
Kategorie E2 – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 40:34,47
2. Jaromír Romančík (KTM) 40:49,59
3. Milan Engel (KTM) 42:49,43
4. Adolf Živný (KTM) 43:00,86
5. Milan Kottek (KTM) 43:55,53
 
Kategorie E3 – sobota
1. Jiří Hádek (KTM) 42:04,72
2. Lukáš Kučera (KTM) 43:14,00
3. Jaroslav Chládek (KTM) 44:34,58
4. Marek Votoček (KTM) 44:36,85
5. Jindřich Slavík (Beta) 44:44,56
 
Kategorie Junior – sobota
1. Robert Friedrich (KTM) 42:45,02
2. Jakub Marek (Yamaha) 43:00,18
3. Adolf Živný (KTM) 43:00,86
4. Zdeněk Pitel (KTM) 46:29,89
5. Aleš Klimeš (Yamaha) 47:05,18
 
 
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Jaromír Romančík (KTM) 40:20,37
2. Patrik Markvart (KTM) 40:38,46
3. Jiří Hádek (KTM) 41:38,59
4. Adolf Živný (KTM) 41:47,31
5. Milan Engel (KTM) 42:14,33
6. Vít Kuklík (KTM) 42:23,28
7. Robert Friedrich (KTM) 42:23,41
8. Jakub Marek (Yamaha) 42:26,14
9. Jakub Šefr (Yamaha) 42:46,20
10. Lukáš Kučera (KTM) 43:10,97
 
Kategorie E1 – neděle
1. Vít Kuklík (KTM) 42:23,28
2. Robert Friedrich (KTM) 42:23,41
3. Jakub Marek (Yamaha) 42:26,14
4. Jakub Šefr (Yamaha) 42:46,20
5. Marek Borák (KTM) 43:29,27
 
Kategorie E2 – neděle
1. Jaromír Romančík (KTM) 40:20,37
2. Patrik Markvart (KTM) 40:38,46
3. Adolf Živný (KTM) 41:47,31
4. Milan Engel (KTM) 42:14,33
5. Milan Kottek (KTM) 43:52,82
 
Kategorie E3 – neděle
1. Jiří Hádek (KTM) 41:38,59
2. Lukáš Kučera (KTM) 43:10,97
3. Marek Votoček (KTM) 44:22,13
4. Jan Kašpárek (Husqvarna) 47:05,18
5. Adam Radek (Gas Gas) 47:11,95
 
Kategorie Junior – neděle
1. Adolf Živný (KTM) 41:47,31
2. Robert Friedrich (KTM) 42:23,41
3. Jakub Marek (Yamaha) 42:26,14
4. Aleš Klimeš (Yamaha) 45:52,14
5. Zdeněk Pitel (KTM) 45:54,84