Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro sprint 2016 – Bílina

Ilustrační foto: Jiří Jonáš
MČR enduro sprint 2016 – Bílina
20.05.2016
 

Úvodní závod letošního Mistrovství ČR v enduro sprintu proběhl v tradiční endurové destinaci, v severočeské Bílině.

 
V severočeské Bílině odstartoval letošní endurový šampionát ve své sprint podobě. Z celkového vítězství se po oba dva soutěžní dny radoval skvěle jedoucí Jaromír Romančík, který ovládl úvodní víkend letošní Mistrovství ČR, ale zároveň zvítězil i v kategorii E2. Nejrychlejším v kategorii E1 se stal Patrik Markvart, který vyhrál v sobotu i v neděli a ze stejného výsledku se radoval i v hodnocení juniorů. Nejlepší po oba dva soutěžní dny byl v nejsilnější kategorie E3 výborně jedoucí Ondřej Helmich.
 
MČR enduro sprint 2016 – Bílina
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Jaromír Romančík (Suzuki) 47:21,48
2. Michal Kadleček (Beta) 47:44,38
3. Patrik Markvart (KTM) 47:46,29
4. Ondřej Helmich (Husqvarna) 48:17,38
5. Radek Toman (Husqvarna) 48:22,00
6. Jiří Hádek (KTM) 49:16,39
7. Milan Engel (KTM) 49:38,38
8. Jakub Horák (Husqvarna) 49:56,39
9. Jan Balaš (Husqvarna) 50:02,59
10. Vít Kuklík (KTM) 50:02,74
 
Kategorie E1 – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 47:46,29
2. Jakub Horák (Husqvarna) 49:56,39
3. Jakub Šefr (Yamaha) 50:09,65
4. Jiří Slischka (Husqvarna) 50:16,12
5. Martin Kulhánek (Husqvarna) 50:44,04
 
Kategorie E2 – sobota
1. Jaromír Romančík (Suzuki) 47:21,48
2. Michal Kadleček (Beta) 47:44,38
3. Radek Toman (Husqvarna) 48:22,00
4. Jiří Hádek (KTM) 49:16,39
5. Milan Engel (KTM) 49:38,38
 
Kategorie E3 – sobota
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 48:17,38
2. Jan Balaš (Husqvarna) 50:02,59
3. Vít Kuklík (KTM) 50:02,74
4. Lukáš Kučera (KTM) 51:04,50
5. Tomáš Kolanda (KTM) 52:38,76
 
Kategorie Junior – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 47:46,29
2. Jiří Hádek (KTM) 49:16,39
3. Jan Balaš (Husqvarna) 50:02,59
4. Jiří Slischka (Husqvarna) 50:16,12
5. Martin Kulhánek (Husqvarna) 50:44,04
 
 
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Jaromír Romančík (Suzuki) 50:19,03
2. Michal Kadleček (Beta) 50:57,50
3. Patrik Markvart (KTM) 51:12,62
4. Ondřej Helmich (Husqvarna) 51:45,11
5. Radek Toman (Husqvarna) 51:48,75
6. Jiří Hádek (KTM) 52:04,00
7. Jakub Šefr (KTM) 53:11,31
8. Milan Engel (KTM) 53:15,30
9. Jiří Slischka (Husqvarna) 53:17,29
10. Vít Kuklík (KTM) 53:41,72
 
Kategorie E1 – neděle
1. Patrik Markvart (KTM) 51:12,62
2. Jakub Šefr (KTM) 53:11,31
3. Jiří Slischka (Husqvarna) 53:17,29
4. Martin Kulhánek (Husqvarna) 53:17,29
5. Adolf Živný ml. (KTM) 54:28,72
 
Kategorie E2 – neděle
1. Jaromír Romančík (Suzuki) 50:19,03
2. Michal Kadleček (Beta) 50:57,50
3. Radek Toman (Husqvarna) 51:48,75
4. Jiří Hádek (KTM) 52:04,00
5. Milan Engel (KTM) 53:15,30
 
Kategorie E3 – neděle
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 51:45,11
2. Vít Kuklík (KTM) 53:41,72
3. Jan Balaš (Husqvarna) 54:24,64
4. Lukáš Kučera (KTM) 54:56,22
5. Tomáš Kolanda (KTM) 55:24,13
 
Kategorie Junior – neděle
1. Patrik Markvart (KTM) 51:12,62
2. Jiří Hádek (KTM) 52:04,00
3. Jiří Slischka (Husqvarna) 53:17,29
4. Martin Kulhánek (Husqvarna) 53:17,29
5. Jan Balaš (Husqvarna) 54:24,64