KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 2. prosince do 8. prosince 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro sprint 2016 – Vysoká Pec

Ilustrační foto: Jiří Zaňát
MČR enduro sprint 2016 – Vysoká Pec
29.06.2016
 

Další závod letošního Mistrovství ČR v enduro sprintu proběhl ve Vysoká Peci.

 
Na trati ve Vysoké Peci se odehrál další díl letošního endurového šampionát ve své sprint podobě. Z celkového vítězství se první i druhý den radoval skvěle jedoucí Jaromír Romančík, který ovládl náročný závodní víkend letošní Mistrovství ČR, ale zároveň zvítězil i v kategorii E2. Martin Kulhánek a Patrik Markvart, se podělili o vítězství v sobotu a v neděli. Nejlepší po oba dva soutěžní dny byl v nejsilnější kategorie E3 výborně jedoucí Ondřej Helmich.
 
MČR enduro sprint 2016 – Vysoká Pec
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Jaromír Romančík (Suzuki) 55:16,16
2. Radek Toman (Husqvarna) 57:01,21
3. Michal Kadleček (Beta) 57:03,80
4. Ondřej Helmich (Husqvarna) 57:23,31
5. Jiří Hádek (KTM) 58:33,43
6. Martin Kulhánek (Husqvarna) 58:42,37
7. Jakub Šefr (Yamaha) 58:47,05
8. Vít Kuklík (KTM) 58:57,22
9. Jan Balaš (Husqvarna) 59:12,21
10. Adolf Živný (KTM) 59:,37,98
 
Kategorie E1 – sobota
1. Martin Kulhánek (Husqvarna) 58:42,37
2. Jakub Šefr (Yamaha) 58:47,05
3. Adolf Živný (KTM) 59:,37,98
4. Jakub Hroneš (Yamaha) 59:49,43
6. Jiří Slischka (Husqvarna) 59:52,99
 
Kategorie E2 – sobota
1. Jaromír Romančík (Suzuki) 55:16,16
2. Radek Toman (Husqvarna) 57:01,21
3. Michal Kadleček (Beta) 57:03,80
4. Jiří Hádek (KTM) 58:33,43
5. Milan Engel (KTM) 59:55,31
 
Kategorie E3 – sobota
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 57:23,31
2. Vít Kuklík (KTM) 58:57,22
3. Jan Balaš (Husqvarna) 59:12,21
4. Robert Šíp (Husqvarna) 1:00:25,41
5. Lukáš Kučera (KTM) 1:01:03,23
 
Kategorie Junior – sobota
1. Jiří Hádek (KTM) 58:33,43
2. Martin Kulhánek (Husqvarna) 58:42,37
3. Jan Balaš (Husqvarna) 59:12,21
4. Adolf Živný (KTM) 59:,37,98
5. Jakub Hroneš (Yamaha) 59:49,43
 
 
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Jaromír Romančík (Suzuki) 48:15,38
2. Michal Kadleček (Beta) 50:13,41
3. Ondřej Helmich (Husqvarna) 50:25,43
4. Jiří Hádek (KTM) 50:29,21
5. Radek Toman (Husqvarna) 50:29,34
6. Patrik Markvart (KTM) 50:49,97
7. Vít Kuklík (KTM) 51:22,11
8. Jakub Šefr (KTM) 51:26,49
9. Martin Kulhánek (Husqvarna) 51:41,30
10. Jan Balaš (Husqvarna) 51:52,31
 
Kategorie E1 – neděle
6. Patrik Markvart (KTM) 50:49,97
8. Jakub Šefr (KTM) 51:26,49
9. Martin Kulhánek (Husqvarna) 51:41,30
4. Jakub Marek (Yamaha) 51:52,77
5. Jakub Hroneš (Yamaha) 52:24,49
 
Kategorie E2 – neděle
1. Jaromír Romančík (Suzuki) 48:15,38
2. Michal Kadleček (Beta) 50:13,41
3. Jiří Hádek (KTM) 50:29,21
4. Radek Toman (Husqvarna) 50:29,34
5. Milan Engel (KTM) 52:05,20
 
Kategorie E3 – neděle
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 50:25,43
2. Vít Kuklík (KTM) 51:22,11
3. Jan Balaš (Husqvarna) 51:52,31
4. Lukáš Kučera (KTM) 52:48,91
5. Tomáš Kolanda (KTM) 53:07,11
 
Kategorie Junior – neděle
1. Jiří Hádek (KTM) 50:29,21
2. Patrik Markvart (KTM) 50:49,97
3. Martin Kulhánek (Husqvarna) 51:41,30
4. Jan Balaš (Husqvarna) 51:52,31
5. Jakub Marek (Yamaha) 51:52,777