Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro sprint 2017 – Mšeno

Ilustrační foto: Jiří Jonáš
MČR enduro sprint 2017 – Mšeno
19.04.2017
 

Druhý letošní podnik klasického endura, který byl zároveň prvním sprint podnikem, proběhl ve středočeském Mšeně.


Na trati okolo mšenského plochodrážního stadionu se odehrál druhý díl letošního endurového šampionát, který byl zároveň prvním podnikem ve sprintu. Z celkového vítězství se první i druhý den opět radoval skvěle jedoucí Ondřej Helmich, který ovládl náročný závodní víkend letošního Mistrovství ČR, ale zároveň zvítězil i v kategorii E3. Kryštof Kouble, který byl celkově dvakrát druhý, si stejně úspěšně vedl v kategorii E1 a mezi juniory, když zvítězil jak v sobotu, tak i v neděli. Nejlepší v kategorii E2 byl v sobotu výborně jedoucí Radek Toman, v neděli pak střední kategorii ovládl Adolf Živný.

MČR enduro sprint 2017 – Mšeno

Absolutní pořadí – sobota

1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 48:49,74
2. Kryštof Kouble (Husqvarna) 49:17,68
3. Radek Toman (Husqvarna) 49:29,43
4. Adolf Živný (KTM) 49:34,11
5. Michal Kadleček (Beta) 50:05,67
6. Marek Haviar (SVK, KTM) 50:16,82
7. Jiří Pach (KTM) 50:54,59
8. Vít Kuklík (KTM) 50:59,86
9. Jakub Horák (Husqvarna) 51:09,70
10. Jakub Šefr (Suzuki) 51:16,14

Kategorie E1 – sobota
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 49:17,68
2. Marek Haviar (SVK, KTM) 50:16,82
3. Jakub Horák (Husqvarna) 51:09,70
4. Robert Friedrich (KTM) 51:24,03
5. Martin Kulhánek (Husqvarna) 51:38,27

Kategorie E2 – sobota
1. Radek Toman (Husqvarna) 49:29,43
2. Adolf Živný (KTM) 49:34,11
3. Michal Kadleček (Beta) 50:05,67
4. Jiří Pach (KTM) 50:54,59
5. Jakub Šefr (Suzuki) 51:16,14

Kategorie E3 – sobota
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 48:49,74
2. Vít Kuklík (KTM) 50:59,86
3. Lukáš Kučera (KTM) 51:22,09
4. Jan Kašpárek (Husqvarna) 55:09,70

Kategorie Junior – sobota
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 49:17,68
2. Adolf Živný (KTM) 49:34,11
3. Jiří Pach (KTM) 50:54,59
4. Robert Friedrich (KTM) 51:24,03
5. Martin Kulhánek (Husqvarna) 51:38,27




Absolutní pořadí – neděle
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 45:50,55
2. Kryštof Kouble (Husqvarna) 46:35,97
3. Adolf Živný (KTM) 47:21,70
4. Radek Toman (Husqvarna) 47:37,59
5. Marek Haviar (SVK, KTM) 48:01,69
6. Michal Kadleček (Beta) 48:07,58
7. Vít Kuklík (KTM) 48:51,16
8. Jakub Horák (Husqvarna) 49:00,96
9. Martin Kulhánek (Husqvarna) 49:04,72
10. Robert Friedrich (KTM) 49:25,39

Kategorie E1 – neděle
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 46:35,97
2. Marek Haviar (SVK, KTM) 48:01,69
3. Jakub Horák (Husqvarna) 49:00,96
4. Martin Kulhánek (Husqvarna) 49:04,72
5. Robert Friedrich (KTM) 49:25,39

Kategorie E2 – neděle
1. Adolf Živný (KTM) 47:21,70
2. Radek Toman (Husqvarna) 47:37,59
3. Michal Kadleček (Beta) 48:07,58
4. Jakub Šefr (Suzuki) 49:51,48
5. Ondřej Havrda (KTM) 49:54,93

Kategorie E3 – neděle
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 45:50,55
2. Vít Kuklík (KTM) 48:51,16
3. Lukáš Kučera (KTM) 49:52,12
4. Michal Volena (KTM) 52:48,35
5. Jan Kašpárek (Husqvarna) 53:53,86

Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 46:35,97
2. Adolf Živný (KTM) 47:21,70
3. Martin Kulhánek (Husqvarna) 49:04,72
4. Robert Friedrich (KTM) 49:25,39
5. Jiří Slischka (Husqvarna) 49:31,68