CzechBike.cz Paddock Blue 2018 150x950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. října do 13. října 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro sprint 2017 – Úterý

Ilustrační foto: Jiří Jonáš
MČR enduro sprint 2017 – Úterý
07.06.2017
 

V sobotu a v neděli se v Úterý jel další díl MČR sprint endura.

 
V sobotu a v neděli se v Úterý (včera dnes a zítra nebo v sobotu večer a v neděli ráno.... Felix Holzmann) jel třetí závod Mistrovství ČR ve sprint enduru. Z celkového vítězství se první den radoval Ondřej Helmich, kterému se podařilo za svá záda dostat dosavadního vládce českého endura, Ondřeje Helmicha. V neděli bylo již vše „při starém“, když z vítězství v celkové klasifikaci se radoval skvěle jedoucí Ondřej Helmich, který po oba dva dny zároveň zvítězil i v kategorii E3. Kryštof Kouble si stejně úspěšně vedl v kategorii E1 a mezi juniory, když zvítězil jak v sobotu, tak i v neděli. Nejlepší v kategorii E2 byl v sobotu i v neděli výborně jedoucí Radek Toman.
 
MČR enduro sprint 2017 – Úterý
 
Absolutní pořadí – sobota
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 56:42,27
2. Ondřej Helmich (Husqvarna) 57:21,00
3. Radek Toman (Husqvarna) 57:53,20
4. Adolf Živný (KTM) 58:40,18
5. Vít Kuklík (KTM) 59:44,62
6. Lukáš Hádek (KTM) 1:00:00,28
7. Martin Kulhánek (Husqvarna) 1:00:19,03
8. Jakub Horák (Husqvarna) 1:00:19,63
9. Jakub Šefr (Suzuki) 1:00:23,10
10. Lukáš Kučera (KTM) 1:00:50,96
 
Kategorie E1 – sobota
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 56:42,27
2. Martin Kulhánek (Husqvarna) 1:00:19,03
3. Jakub Horák (Husqvarna) 1:00:19,63
4. Jakub Marek (Yamaha) 1:01:31,04
5. Robert Friedrich (KTM) 1:01:31,43
 
Kategorie E2 – sobota
1. Radek Toman (Husqvarna) 57:53,20
2. Adolf Živný (KTM) 58:40,18
3. Lukáš Hádek (KTM) 1:00:00,28
4. Jakub Šefr (Suzuki) 1:00:23,10
5. Jan Vašta (KTM) 1:01:07,66
 
Kategorie E3 – sobota
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 57:21,00
2. Vít Kuklík (KTM) 59:44,62
3. Lukáš Kučera (KTM) 1:00:50,96
4. Jakub Hroneš (Gas Gas) 1:03:18,82
5. Michal Volena (KTM) 1:05:16,35
 
Kategorie Junior – sobota
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 56:42,27
2. Adolf Živný (KTM) 58:40,18
3. Lukáš Hádek (KTM) 1:00:00,28
4. Martin Kulhánek (Husqvarna) 1:00:19,03
5. Jan Vašta (KTM) 1:01:07,66
 
 
 
 
 
Absolutní pořadí – neděle
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 1:08:23,28
2. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:08:53,61
3. Radek Toman (Husqvarna) 1:10:33,66
4. Lukáš Hádek (KTM) 1:11:12,09
5. Adolf Živný (KTM) 1:11:40,66
6. Vít Kuklík (KTM) 1:12:06,24
7. Jakub Horák (Husqvarna) 1:12:59,84
8. Jiří Slischka (Husqvarna) 1:13:02,44
9. Jakub Šefr (Suzuki) 1:13:46,72
10. Jakub Hroneš (Gas Gas) 1:13:50,67
 
Kategorie E1 – neděle
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:08:53,61
2. Jakub Horák (Husqvarna) 1:12:59,84
3. Jiří Slischka (Husqvarna) 1:13:02,44
4. Jakub Marek (Yamaha) 1:13:55,13
5. Martin Kulhánek (Husqvarna) 1:14:09,66
 
Kategorie E2 – neděle
1. Radek Toman (Husqvarna) 1:10:33,66
2. Lukáš Hádek (KTM) 1:11:12,09
3. Adolf Živný (KTM) 1:11:40,66
4. Jakub Šefr (Suzuki) 1:13:46,72
5. Jan Vašta (KTM) 1:14:04,67
 
Kategorie E3 – neděle
1. Ondřej Helmich (Husqvarna) 1:08:23,28
2. Vít Kuklík (KTM) 1:12:06,24
3. Jakub Hroneš (Gas Gas) 1:13:50,67
4. Lukáš Kučera (KTM) 1:14:43,78
5. Michal Volena (KTM) 1:19:33,53
 
Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:08:53,61
2. Lukáš Hádek (KTM) 1:11:12,09
3. Adolf Živný (KTM) 1:11:40,66
4. Jiří Slischka (Husqvarna) 1:13:02,44
5. Jakub Hroneš (Gas Gas) 1:13:50,67