KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. srpna do 25. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR enduro sprint 2019 – Mšeno

Ilustrační foto: Jiří Zaňát
MČR enduro sprint 2019 – Mšeno
07.08.2019
 

O uplynulém víkendu pokračovalo Mistrovství ČR ve sprint enduru, o body se bojovalo ve Mšeně.


V sobotu a v neděli se ve Mšeně jel pátý, předposlední závod Mistrovství ČR ve sprintenduru. Z celkového vítězství se první i druhý den radoval Patrik Markvart, který tak dvakrát vyhrál i v kategorii E1. V kategorii E2 si vítězství v sobotu připsal Adolf Živný, zatímco v neděli triumfoval Ondřej Havrda, který byl i nejrychlejším juniorem (v sobotu juniory vyhrál Robert Friedrich). V nejsilnější kategorii E3 dvakrát zvítězil Jiří Hádek.

MČR enduro sprint 2019 – Mšeno

Absolutní pořadí – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 49:08,74
2. Jiří Hádek (KTM) 50:23,58
3. Robert Friedrich (KTM) 50:29,51
4. Adolf Živný (Husqvarna) 50:39,41
5. Jakub Horák (Husqvarna) 50:52,71
6. Matěj Škuta (Beta) 51:18,71
7. Jakub Šefr (Gas Gas) 51:22,63
8. Lukáš Kučera (KTM) 51:25,00
9. Ondřej Havrda (KTM) 51:39,21
10. Marek Votoček (KTM) 51:56,45

Kategorie E1 – sobota
1. Patrik Markvart (KTM) 49:08,74
2. Robert Friedrich (KTM) 50:29,51
3. Jakub Horák (Husqvarna) 50:52,71
4. Matěj Škuta (Beta) 51:18,71
5. Lukáš Kučera (KTM) 51:25,00

Kategorie E2 – sobota
1. Adolf Živný (Husqvarna) 50:39,41
2. Ondřej Havrda (KTM) 51:39,21
3. Marek Votoček (KTM) 51:56,45
4. Jan Vašta (KTM) 51:58,68
5. Tomáš Koucký (KTM) 52:26,84

Kategorie E3 – sobota
1. Jiří Hádek (KTM) 50:23,58
2. Jakub Šefr (Gas Gas) 51:22,63
3. Milan Kottek (KTM) 52:55,92
4. Jakub Hroneš (Gas Gas) 53:00,68
5. Filip Fiala (KTM) 53:39,36

Kategorie Junior – sobota
1. Robert Friedrich (KTM) 50:29,51
2. Adolf Živný (Husqvarna) 50:39,41
3. Matěj Škuta (Beta) 51:18,71
4. Ondřej Havrda (KTM) 51:39,21
5. Zdeněk Pitel (KTM) 52:01,57




Absolutní pořadí – neděle
1. Patrik Markvart (KTM) 49:20,73
2. Jiří Hádek (KTM) 50:37,91
3. Lukáš Kučera (KTM) 51:19,79
4. Jakub Horák (Husqvarna) 51:23,77
5. Ondřej Havrda (KTM) 51:29,27
6. Jakub Hroneš (Gas Gas) 51:32,50
7. Matyáš Chlum (KTM) 51:37,62
8. Matěj Škuta (Beta) 51:38,26
9. Robert Friedrich (KTM) 51:41,17
10. Jakub Šefr (Gas Gas) 51:50,22

Kategorie E1 – neděle
1. Patrik Markvart (KTM) 49:20,73
2. Lukáš Kučera (KTM) 51:19,79
3. Jakub Horák (Husqvarna) 51:23,77
4. Matyáš Chlum (KTM) 51:37,62
5. Matěj Škuta (Beta) 51:38,26

Kategorie E2 – neděle
1. Ondřej Havrda (KTM) 51:29,27
2. Jan Vašta (KTM) 52:03,81
3. Svatoslav Bouček (Yamaha) 52:22,65
4. Marek Votoček (KTM) 52:35,58
5. Milan Kubík (Beta) 52:37,74

Kategorie E3 – neděle
1. Jiří Hádek (KTM) 50:37,91
2. Jakub Hroneš (Gas Gas) 51:32,50
3. Jakub Šefr (Gas Gas) 51:50,32
4. Milan Kottek (KTM) 52:42,74
5. Filip Fiala (KTM) 54:16,97

Kategorie Junior – neděle
1. Ondřej Havrda (KTM) 51:29,27
2. Jakub Hroneš (Gas Gas) 51:32,50
3. Matyáš Chlum (KTM) 51:37,62
4. Matěj Škuta (Beta) 51:38,26
5. Robert Friedrich (KTM) 51:41,17