Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. října do 21. října.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MS Enduro 2018 – Santiago de Compostela

Foto: Future7Media / KTM
MS Enduro 2018 – Santiago de Compostela
01.05.2018
 

Druhé kolo světového endurového šampionátu proběhlo o uplynulém víkendu ve španělském Santiagu de Compostela.

 
Ve španělském Santiagu de Compostela se jel druhý závod letošního světového šampionátu enduristů. V celkovém pořadí EnduroGP se v sobotu na těžké trati z vítězství radoval Alex Salvini, v neděli zvítězil další velmi kvalitní závodník Steve Holcombe.
Enduro 1 si vítězství v sobotu i v neděli vyjel Jamie McCanney. V kategorii Enduro 2 si dvě vítězství připsal Alex Salvini, zatímco v kategorii Enduro 3 triumfovali Daniel McCanney a Steve Holcombe, slavící vítězství v nedělním závodě.
 
Maxxis FIM Enduro 2018 – Santiago de Compostela (SPA)
 
EnduroGP – sobota
1. Alex Salvini (ITA, Husqvarna) 1:13:19,49
2. Eero Remes (FIN, TM ) +21,77
3. Loic Larrieu (FRA, Yamaha) +27,04
4. Jamie McCanney (GBR, Yamaha) +27,91
5. Daniel McCanney (GBR, Gas Gas) +33,20
 
EnduroGP – neděle
1. Steve Holcombe (GBR, Beta) 1:17:46,35
2. Jamie McCanney (GBR, Yamaha) +28,27
3. Alex Salvini (ITA, Husqvarna) +56,74
4. Loic Larrieu (FRA, Yamaha) +59,53
5. Eero Remes (FIN, TM ) +1:29,00
 
EnduroGP – průběžné pořadí 2018
1 Eero Remes (FIN, TM ) 64 bodů
2 Steve Holcombe (GBR, Beta) 50
3 Jamie McCanney (GBR, Yamaha) 45
4 Alex Salvini (ITA, Husqvarna) 44
5 Aleksi Jukola (FIN, KTM) 36
 
 
 
Enduro 1 – sobota
1. Jamie McCanney (GBR, Yamaha) 1:13:47,40
2. Bradley Freeman (GBR, Beta) +14,58
3. Davide Guarneri (ITA, Honda) +24,27
4. Antoine Basset (FRA, Gas Gas) +1:22,43
5. Victor Guerrero (SPA, Yamaha) +2:14,81
 
Enduro 1 – neděle
1. Jamie McCanney (GBR, Yamaha) 1:18:14,62
2. Bradley Freeman (GBR, Beta) +1:12,02
3. Antoine Basset (FRA, Gas Gas) +2:22,19
4. Victor Guerrero (SPA, Yamaha) +2:50,02
5. Eemil Pohjola (FIN, Gas Gas) +4:44,47
 
Enduro 1 – průběžné pořadí 2018
1. Jamie McCanney (GBR, Yamaha) 72odů
2. Bradley Freeman (GBR, Beta) 68
3. Antoine Basset (FRA, Gas Gas) 48
4. Jiri Leino (FIN, KTM) 42
5. Eemil Pohjola (FIN, Gas Gas) 41
 
 
 
Enduro 2 – sobota
1. Alex Salvini (ITA, Husqvarna) 1:13:19,49
2. Eero Remes (FIN, TM ) +21,77
3. Loic Larrieu (FRA, Yamaha) +27,04
4. Matthew Phillips (AUS, Sherco) +2:09,71
5. Thomas Oldrati (ITA, Honda) +2:44,43
 
Enduro 2 – neděle
1. Alex Salvini (ITA, Husqvarna) 1:18:43,09
2. Loic Larrieu (FRA, Yamaha) +2,79
3. Eero Remes (FIN, TM ) +32,26
4. Christophe Charlier (FRA, Beta) +34,18
5. Luis Oliveira (POR, Yamaha) +2:00,63
 
Enduro 2 – průběžné pořadí 2018
1. Eero Remes (FIN, TM ) 74odů
2. Alex Salvini (ITA, Husqvarna) 74
3 Loic Larrieu (FRA, Yamaha) 57
4 Matthew Phillips (AUS, Sherco) 50
5. Denny Philippaerts (ITA, Beta) 42
 
 
 
Enduro 3 – sobota
1 Daniel McCanney (GBR, Gas Gas) +1:13:52,69
2 Steve Holcombe (GBR, Beta) +6,45
3 Christophe Nambotin (FRA, Gas Gas) +1:43,74
4 Romain Dumontier (FRA, Yamaha) +2:50,08
5 Anthony Geslin (FRA, Beta) +3:12,46
 
Enduro 3 – neděle
1. Steve Holcombe (GBR, Beta) 1:17:46,35
2. Christophe Nambotin (FRA, Gas Gas) +1:32,26
3. Anthony Geslin (FRA, Beta) +4:30,76
4. Daniel McCanney (GBR, Gas Gas) +12:13,80
 
Enduro 3 – průběžné pořadí 2018
1. Steve Holcombe (GBR, Beta) 66 bodů
2. Daniel McCanney (GBR, Gas Gas) 54
3. Christophe Nambotin (FRA, Gas Gas) 52
4. Aleksi Jukola (FIN, KTM) 40
5. Toni Eriksson (FIN, KTM) 36