KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. listopadu do 17. listopadu 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MS Enduro 2019 – Řecko

Foto: Beta Motor
MS Enduro 2019 – Řecko
17.06.2019
 

V řeckém Serres proběhlo čtvrté kolo světového endurového šampionátu.


V řeckém Serres se jel čtvrtý závod letošního světového šampionátu enduristů. V celkovém pořadí EnduroGP se v sobotu i v neděli z vítězství opět radoval Brit Bradley Freeman, který ovládl i kategorii Enduro 1, ve které triumfoval po oba dva dny. V Enduro 2 si vítězství v sobotu připsal Giacomo Redondi z Itálie, v neděli poté vítěznou jízdu předvedl Christophe Charlier z Francie, zatímco v kategorii Enduro 3 si sobotní vítězství zajistil Brit Steve Holcombe, v neděli byl nejlepší jeho krajan Daniel McCanney.
Z českých jezdců v Řecku startovali Patrik Markvart a junior Kryštof Kouble. Nejlépe si vedl Patrik Markvart, který v kategorii E1 získal body za dvě šestá místa. Kryštof Kouble v hodnocení juniorů bodoval 10. místem v sobotu, 6. místem v neděli.

Maxxis FIM Enduro 2018 – Serres (GRE)

EnduroGP – sobota
1. Bradley Freeman (GBR, Beta) 59:37,18
2. Steve Holcombe (GBR, Beta) +38,45
3. Matteo Cavallo (ITA, Sherco) +58,92
4. Thomas Oldrati (ITA, Honda) +1:01,77
5. Giacomo Redondi (ITA, Husqvarna) +1:06,30
---------------------
17. Patrik Markvart (CZE, KTM) +6:24,79

EnduroGP – neděle
1. Bradley Freeman (GBR, Beta) 58:16,82
2. Thomas Oldrati (ITA, Honda) +5,38
3. Matteo Cavallo (ITA, Sherco) +18,99
4. Daniel McCanney (GBR, TM) +28,90
5. Christophe Charlier (FRA, Honda) +35,71
---------------------
17. Patrik Markvart (CZE, KTM) +5:54,98

EnduroGP – průběžné pořadí 2019
1. Bradley Freeman (GBR, Beta) 149 bodů
2. Steve Holcombe (GBR, Beta) 130
3. Daniel McCanney (GBR, TM) 110
4. Matteo Cavallo (ITA, Sherco) 76
5. Thomas Oldrati (ITA, Honda) 69



Enduro 1 – sobota
1. Bradley Freeman (GBR, Beta) 59:37,18
2. Matteo Cavallo (ITA, Sherco) +58,92
3. Thomas Oldrati (ITA, Honda) +1:01,77
4. Davide Guarneri (ITA, Honda) +1:39,44
5. Kirian Mirabet (SPA, Honda) +2:43,64
6. Patrik Markvart (CZE, KTM) +6:24,79

Enduro 1 – neděle
1. Bradley Freeman (GBR, Beta) 58:16,82
4. Thomas Oldrati (ITA, Honda) +5,38
3. Matteo Cavallo (ITA, Sherco) +18,99
2. Davide Guarneri (ITA, Honda) +1:32,40
5. Kirian Mirabet (SPA, Honda) +2:14,77
6. Patrik Markvart (CZE, KTM) +5:54,98

Enduro 1 – průběžné pořadí 2019
1. Bradley Freeman (GBR, Beta) 160 bodů
2. Matteo Cavallo (ITA, Sherco) 122
3. Davide Guarneri (ITA, Honda) 120
4. Thomas Oldrati (ITA, Honda) 116
5. Patrik Markvart (CZE, KTM) 76



Enduro 2 – sobota
1. Giacomo Redondi (ITA, Husqvarna) 1:00:43,48
2. Loic Larrieu (FRA, TM) +12,25
3. Benjamin Herrera (CHIL, Beta) +49,25
4. Eero Remes (FIN, Yamaha) +1:05,31
5. Hugo Blanjoue (FRA, KTM) +1:35,72

Enduro 2 – neděle
1. Christophe Charlier (FRA, Honda) 58:52,53
2. Loic Larrieu (FRA, TM) +5,19
3. Eero Remes (FIN, Yamaha) +45,65
4. Benjamin Herrera (CHIL, Beta) +1:05,13
5. Alex Salvini (ITA, Honda) +1:19,17

Enduro 2 – průběžné pořadí 2019
1. Alex Salvini (ITA, Honda) 109 bodů
2. Loic Larrieu (FRA, TM) 104
3. Christophe Charlier (FRA, Honda) 104
4. Giacomo Redondi (ITA, Husqvarna) 100
5. Benjamin Herrera (CHIL, Beta) 96



Enduro 3 – sobota
1. Steve Holcombe (GBR, Beta) 1:00:15,63
2. Daniel McCanney (GBR, TM) +1:18,25
3. Anthony Geslin (FRA, Beta) +1:34,99
4. David Abgrall (FRA, Beta) +2:55,00
5. Vasilios Siafarikas (GRE, Honda) +14:34,44

Enduro 3 – neděle
1. Daniel McCanney (GBR,TM) 58:45,72
2. Steve Holcombe (GBR, Beta) +14,51
3. Anthony Geslin (FRA, Beta) +1:17,62
4. David Abgrall (FRA, Beta) +2:25,15

Enduro 3 – průběžné pořadí 2019
1. Steve Holcombe (GBR, Beta) 154 bodů
2. Daniel McCanney (GBR,TM) 142
3. Anthony Geslin (FRA, Beta) 112
4. David Abgrall (FRA, Beta) 108
5. Simone Trapletti (ITA, Gas Gas) 33
---------------------
11. Jiří Hádek (CZE, KTM) 13



Enduro Junior – sobota
1. Andrea Verona (ITA, TM) 1:00:31,27
2. Enric Francisco (SPA, KTM) +47,50
3. Roni Kytonen (FIN, Husqvarna) +50,98
---------------------
10. Kryštof Kouble (CZE, KTM) +2:53,85

Enduro Junior – neděle
1. Roni Kytonen (FIN, Husqvarna) 54:30,69
2. Enric Francisco (SPA, KTM) +5,89
3. Andrea Verona (ITA, TM) +36,83
---------------------
6. Kryštof Kouble (CZE, KTM) +1:07,26

Enduro Junior – průběžné pořadí 2019
1. Andrea Verona (ITA, TM) 155 bodů
2. Enric Francisco (SPA, KTM) 119
3. Theophile Espinasse (FRA, Sherco) 106
---------------------
13. Kryštof Kouble (CZE, KTM) 41