Závody u nás i v zahraničí v období od 27. do 2. února 2020.

Paulo Goncalves vyhrál v Brazilii

07.08.2013

Dalším dílem FIM Cross Country šampionátu, tedy Mistrovství světa v dálkových rally, byla brazislká Rally dos Seroes.

Rally dos Seroes vyhrál portugalský závodník Paulo Goncalves, který na druhou pozici odsunul již s Yamahou závodícího Cyrila Desprese. Třetí místo vybojoval Marc Coma, zatímco pětici nejlepších v devítietapovém závodě doplnili čtvrtý Jean Azevedo a pátý Jakub Przygonski.
Závod měl délku 4115 kilometrů, přičemž 2488 bylo měřených rychlostních úseků. Paulo Goncalves se do čela rally dostal po sedmé etapě a již na něm zůstal až do průjezdu cílem. Za toto vítězství obdržel dvojnásobný počet bodů, což ho ještě udrželo v boji o světový titul, o který se s lídrem šampionátu, Španělem Marcem Comou, popere v září v egyptské Rally Faraónů.