přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

ISDE 2017 Francie – 2. den

Foto: KTM / Future7Media / Jonty Edmunds
ISDE 2017 Francie – 2. den
29.08.2017
 

Také druhý den letošní Mezinárodní motocyklové šestidenní byl nejrychlejší domácí tým Francie.

 
Druhý den Mezinárodní motocyklová šestidenní byl v hlavní kategorii World Trophy opět nejlepší národní tým domácí Francie, který si začíná budovat náskok nad svými soupeři. Z nich zaváhal tým Španělska, ve kterém nedokončil dnešní den Cristobal Guerrero a zástupce pyrenejského poloostrova tak klesl až na 15. pozici. To pomohlo našemu týmu k postupu o jednu pozici a čtveřice Jakub Šefr, Parik Markvart, Milan Engel a Patrik Liška tak aktuálně drží osmou pozici průběžného pořadí celkové klasifikace.
V kategorii Junior Trophy pokračuje skvělý souboj několika týmů. V čele jsou nyní mladí Američané před domácími Francouzy a mladíky z Itálie. První tři týmy dělí pouhých 15 sekund. Náš tým druhý den postoupil o dvě pozice a aktuálně drží 9. místo.
V soutěži žen Women´s Trophy zvítězily druhý den ženy Austrálie, které se tak posunuly do čela celkové klasifikace. Smůlu měly ženy Španělska, ze kterých cíl viděla pouze Laia Sanz a favorizovaný tým tak klesl na poslední, 9. místo.
V soutěži klubů Club Team Award byl také dnes nejrychleji domácí Auvergne Elite, který vede celkové pořadí. Nejlepší z našich týmů byl dnes KBS UAMK Team Unhošť, který postoupil na průběžné 13. místo.
 
Kategorie WORLD TROPHY – průběžné pořadí (stav po 2. dni)
 
1. Francie – 5:11:26,89
(Tarroux, Larrieu, Charlier, Nambotin)
 
2. Austrálie – 5:15:46,45
(Phillips, Sanders, Milner, Green)
 
3. Finsko – 5:17:16,58
(Remes, Stigell, Hellsten, Seistole)
 
4. Portugalsko – 5:24:17,45
(Reis, Vivas, Ventura, Oliveira)
 
5. Švédsko – 5:28:57,29
(Skog, Friberg, Nelson, Persson)
 
------------------
 
8. Česká republika – 5:33:31,19
(Šefr, Markvart, Engel, Liška)
 
--------------------------------------------------------
 
Kategorie JUNIOR TROPHY – průběžné pořadí (stav po 2. dni)
 
1. USA – 3:59:41,56
(Toth, Layne, G. Baylor)
 
2. Francie – 3:59:44,18
(Miroir, Blanjoue, Geslin)
 
3. Itálie – 3:59:57,04
(Soreca, Verona, Cavallo)
 
------------------
 
9. Česká republika – 4:14:13,09
(Friedrich, Živný, Hádek)
 
--------------------------------------------------------
 
Kategorie Woman´s Trophy – průběžné pořadí (stav po 2. dni)
 
1. Austrálie – 2:59:59,53
(Jones, Gardiner, Wilson)
 
2. USA – 3:00:31,88
(Martinez, Sheets, Richards)
 
3. Francie – 3:03:51,97
(Tichet, Berrez, Rossat)
 
--------------------------------------------------------
 
Kategorie Club Team Award – průběžné pořadí (stav po 2. dni)
 
1. Auvergne Elite – 4:04:02,19
(Gauthier, Vissac, Flick)
 
2. Italy – 4:05:06,22
(Macoritto, Monni, Facchetti)
 
3. MCC Wales / Welsh MCC – 4:07:15,51
(Sagar, Lewis, Thomas)
 
4. SRT Offroad – 4:08:40,06
(Tremaine, Kelley, Webb)
 
5. SML JR Team Finland – 4:11:40,24
(Svard, Barnes, Leino)
 
------------------
 
13. KBS UAMK Team Unhošť – 4:18:48,71
(Borák, Kulhánek, Hroneš)
 
16. Enduroklub Semily Junior – 4:20:52,67
(Marek, Havrda, Slischka)
 
19. Motorsport Bozkov 1 – 4:25:52,92
(Koucký J., Hádek, Kučera)
 
33. Motoklub Chrastava – 4:34:49,71
(Kubík, Škaloud, Votoček)
 
35. KP Enduro Klub – 4:36:54,14
(Konopásek, Vašta, Prusík)
 
65. Motorsport Bozkov 2 – 5:30:38,62
(Unger, Kotrč, Kurfiřt)
 
96. Enduro Prostějov-Gottbros – 7:29:00,79
(Gottvald, Borkovec, Novák)
 
151. Enduroklub Semily – 11:51:55,36
(Kottek, Trubička, Makovec)
 
--------------------------------------------------------
 
Hodnocení jednotlivců – průběžné pořadí (stav po 2. dni)
 
Kategorie E1
1. Davide Guarneri (ITA, Honda) 1:17:26,58
2. Ryan Sipes (USA, Husqvarna) +15,93
3. Josep Garcia (SPA, KTM) +21,66
------------------------------------
21. Patrik Markvart (CZE, KTM) +5:06,04
34. Robert Friedrich (CZE, KTM) +8:37,13
 
Kategorie E2
2. Daniel Milner (AUS, KTM) 1:17:43,15
1. Christophe Charlier (FRA, Husqvarna) +12,66
3. Loic Larrieu (FRA, Yamaha) +31,22
------------------------------------
24. Jakub Šefr (CZE, KTM) +5:28,23
25. Milan Engel (CZE, KTM) +5:50,54
28. Adolf Živný (CZE, KTM) +7:20,22
 
Kategorie E3
1. Christophe Nambotin (FRA, KTM) 1:17:16,03
2. Taylor Robert (USA, KTM) +7,13
3. Jaume Betriu (SPA, KTM) +1:41,41
------------------------------------
16. Jiří Hádek (CZE, KTM) +5:49,98
19. Patrik Liška (CZE, KTM) +6:57,47
 
--------------------------------------------------------
 
Kategorie EW
1. Laia Sanz (SPA, KTM) 1:25:33,56
2. Tayla Jones (AUS, Husqvarna) +35,22
3. Brandy Richards (USA, KTM) +3:54,54
 
 
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY NALEZNETE ZDE.....