přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

ISDE 2017 Francie – 4. den

Foto: KTM / Future7Media / Jonty Edmunds
ISDE 2017 Francie – 4. den
31.08.2017
 

62. ročník Mezinárodní motocyklové šestidenní postoupil do svého čtvrtého dne.

 
Čtvrtý den Mezinárodní motocyklové šestidenní potvrdil v hlavní kategorii World Trophy národní tým domácí Francie na vedoucí pozici, když i dnes čtveřice Tarroux, Larrieu, Charlier, Nambotin o celou jednu minutu porazil australský a finský národní tým. Náš národní tým dnes odjezdil dobrou etapu, po které postoupil na sedmou pozici průběžného pořadí celkové klasifikace.
V kategorii Junior Trophy po čtvrtém soutěžním dni okupují vedení domácí mladíci. Náš tým drží včera získanou 8. pozici, ale dnes jezdil o minutu rychleji, než tým sedmého Mexika, od kterého jej nyní dělí již pouze dvě minuty.
Žádné změny se neodehrály v hodnocení soutěže žen Women´s Trophy, kde jsou v čele australské závodnice.
V soutěži klubů Club Team Award drží první místo celkového pořadí tým Italy. Nejlepším z našich týmů zůstává KBS UAMK Team Unhošť, který postoupil na průběžné 12. místo.
 
Kategorie WORLD TROPHY – průběžné pořadí (stav po 4. dni)
 
1. Francie – 9:48:14,29
(Tarroux, Larrieu, Charlier, Nambotin)
 
2. Austrálie – 9:55:15,05
(Phillips, Sanders, Milner, Green)
 
3. Finsko – 9:56:49,10
(Remes, Stigell, Hellsten, Seistole)
 
4. Portugalsko – 10:09:04,41
(Reis, Vivas, Ventura, Oliveira)
 
5. Velká Británie – 10:31:36,87
(Watson, Flockhart, Murray, Sealey)
 
------------------
 
7. Česká republika – 10:23:21,91
(Šefr, Markvart, Engel, Liška)
 
--------------------------------------------------------
 
Kategorie JUNIOR TROPHY – průběžné pořadí (stav po 4. dni)
 
1. Francie – 7:30:16,44
(Miroir, Blanjoue, Geslin)
 
2. Itálie – 7:31:01,17
(Soreca, Verona, Cavallo)
 
3. USA – 7:32:16,00
(Toth, Layne, G. Baylor)
 
------------------
 
8. Česká republika – 7:52:47,80
(Friedrich, Živný, Hádek)
 
--------------------------------------------------------
 
Kategorie Woman´s Trophy – průběžné pořadí (stav po 4. dni)
 
1. Austrálie – 2:27:11,65
(Jones, Gardiner, Wilson)
 
2. USA – 5:34:27,38
(Martinez, Sheets, Richards)
 
3. Francie – 5:46:07,81
(Tichet, Berrez, Rossat)
 
--------------------------------------------------------
 
Kategorie Club Team Award – průběžné pořadí (stav po 4. dni)
 
1. Italy – 7:35:09,68
(Macoritto, Monni, Facchetti)
 
2. Auvergne Elite – 7:35:23,40
(Gauthier, Vissac, Flick)
 
3. MCC Wales / Welsh MCC – 7:40:38,81
(Sagar, Lewis, Thomas)
 
4. SRT Offroad – 7:42:38,90
(Tremaine, Kelley, Webb)
 
5. Languedoc Roussillon – 7:50:20,31
(Svard, Barnes, Leino)
 
------------------
 
12. KBS UAMK Team Unhošť – 7:59:49,68
(Borák, Kulhánek, Hroneš)
 
14. Enduroklub Semily Junior – 8:04:25,81
(Marek, Havrda, Slischka)
 
20. Motorsport Bozkov 1 – 8:12:54,81
(Koucký J., Hádek, Kučera)
 
29. Motoklub Chrastava – 8:26:44,43
(Kubík, Škaloud, Votoček)
 
34. KP Enduro Klub – 8:33:55,07
(Konopásek, Vašta, Prusík)
 
57. Enduro Prostějov-Gottbros – 9:28:36,20
(Gottvald, Borkovec, Novák)
 
61. Motorsport Bozkov 2 – 9:46:04,86
(Unger, Kotrč, Kurfiřt)
 
151. Enduroklub Semily – 21:05:00,77
(Kottek, Trubička, Makovec)
 
--------------------------------------------------------
 
Hodnocení jednotlivců – průběžné pořadí (stav po 4. dni)
 
Kategorie E1
1. Josep Garcia (SPA, KTM) 2:25:58,88
2. Jeremy Tarroux (FRA, Sherco) +25,77
3. Davide Guarneri (ITA, Honda) +39,72
------------------------------------
19. Patrik Markvart (CZE, KTM) +8:01,66
32. Robert Friedrich (CZE, KTM) +14:03,69
 
Kategorie E2
1. Loic Larrieu (FRA, Yamaha) 2:26:19,51
2. Daniel Milner (AUS, KTM) +6,83
3. Albin Elowson (SWE, Husqvarna) +50,08
------------------------------------
23. Jakub Šefr (CZE, KTM) +9:10,91
25. Milan Engel (CZE, KTM) +10:08,74
26. Adolf Živný (CZE, KTM) +11:17,22
 
Kategorie E3
1. Taylor Robert (USA, KTM) 2:26:07,28
2. Christophe Nambotin (FRA, KTM) +1:05,85
3. Jaume Betriu (SPA, KTM) +1:47,50
------------------------------------
14. Jiří Hádek (CZE, KTM) +9:01,22
17. Patrik Liška (CZE, KTM) +11:02,58
 
--------------------------------------------------------
 
Kategorie EW
1. Laia Sanz (SPA, KTM) 2:39:47,27
2. Tayla Jones (AUS, Husqvarna) +39,72
3. Brandy Richards (USA, KTM) +6:00,51
 
 
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY NALEZNETE ZDE.....