přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. září do 24. září.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ISDE 2017 Francie – 5. den

Foto: KTM / Future7Media / Jonty Edmunds
ISDE 2017 Francie – 5. den
01.09.2017
 

Česká republika dnes přišla o naději na dobrý výsledek ve světové trofeji 62. ročníku Mezinárodní motocyklové šestidenní.

 
Pátý den Mezinárodní motocyklové šestidenní sice v hlavní kategorii World Trophy nebyl nejrychlejší národní tým domácí Francie, ale tým druhé Austrálie, přesto před závěrečným motokrosem zůstává na vedoucí pozici tým galského kohouta s velkým náskokem. Do cíle dnešní etapy se bohužel nedostal náš Patrik Markvart, což znamenalo tříhodinový příděl a tím také pokles našeho týmu v celkovém pořadí, kde mu nyní patří až 15. místo.
V kategorii Junior Trophy po pátém soutěžním dni stále okupují vedení domácí mladíci. Náš tým drží 8. pozici.
Žádné změny se neodehrály v hodnocení soutěže žen Women´s Trophy, kde jsou v čele australské závodnice.
V soutěži klubů Club Team Award drží první místo celkového pořadí tým Italy, na druhou pozici se ale posunul MCC Wales / Welsh MCC, zatímco třetí je nyní SRT Offroad Team. Nejlepším z našich týmů KBS UAMK Team Unhošť se posunul do elitní top ten, kde mu patří 9. místo.
 
Kategorie WORLD TROPHY – průběžné pořadí (stav po 5. dni)
 
1. Francie – 12:14:51,69
(Tarroux, Larrieu, Charlier, Nambotin)
 
2. Austrálie – 12:22:24,44
(Phillips, Sanders, Milner, Green)
 
3. Finsko – 12:24:49,61
(Remes, Stigell, Hellsten, Seistole)
 
4. Portugalsko – 12:39:23,86
(Reis, Vivas, Ventura, Oliveira)
 
5. Velká Británie – 12:44:01,32
(Watson, Flockhart, Murray, Sealey)
 
------------------
 
13. Česká republika – 15:18:30,68
(Šefr, Markvart, Engel, Liška)
 
--------------------------------------------------------
 
Kategorie JUNIOR TROPHY – průběžné pořadí (stav po 5. dni)
 
1. Francie – 9:21:41,21
(Miroir, Blanjoue, Geslin)
 
2. Itálie – 9:22:09,57
(Soreca, Verona, Cavallo)
 
3. USA – 9:23:50,55
(Toth, Layne, G. Baylor)
 
------------------
 
8. Česká republika – 9:48:46,82
(Friedrich, Živný, Hádek)
 
--------------------------------------------------------
 
Kategorie Woman´s Trophy – průběžné pořadí (stav po 5. dni)
 
1. Austrálie – 6:48:48,95
(Jones, Gardiner, Wilson)
 
2. USA – 6:55:49,52
(Martinez, Sheets, Richards)
 
3. Francie – 7:13:33,63
(Tichet, Berrez, Rossat)
 
--------------------------------------------------------
 
Kategorie Club Team Award – průběžné pořadí (stav po 5. dni)
 
1. Italy – 9:27:15,18
(Macoritto, Monni, Facchetti)
 
2. MCC Wales / Welsh MCC – 9:33:55,64
(Sagar, Lewis, Thomas)
 
3. SRT Offroad – 9:36:07,41
(Tremaine, Kelley, Webb)
 
4. Languedoc Roussillon – 9:47:24,83
(Svard, Barnes, Leino)
 
5. Team West Sweden 1 – 9:49:40,20
(Ojanpera, Ljungstrom, Adielsson)
 
------------------
 
9. KBS UAMK Team Unhošť – 9:56:45,82
(Borák, Kulhánek, Hroneš)
 
11. Enduroklub Semily Junior – 10:02:40,56
(Marek, Havrda, Slischka)
 
15. Motorsport Bozkov 1 – 10:12:44,66
(Koucký J., Hádek, Kučera)
 
25. Motoklub Chrastava – 10:30:43,12
(Kubík, Škaloud, Votoček)
 
32. KP Enduro Klub – 10:41:52,94
(Konopásek, Vašta, Prusík)
 
53. Enduro Prostějov-Gottbros – 11:45:56,33
(Gottvald, Borkovec, Novák)
 
58. Motorsport Bozkov 2 – 12:06:31,00
(Unger, Kotrč, Kurfiřt)
 
150. Enduroklub Semily – 25:39:31,18
(Kottek, Trubička, Makovec)
 
--------------------------------------------------------
 
Hodnocení jednotlivců – průběžné pořadí (stav po 5. dni)
 
Kategorie E1
1. Josep Garcia (SPA, KTM) 3:01:53,50
2. Davide Guarneri (ITA, Honda) +46,78
3. Ryan Sipes (USA, Husqvarna) +1:01,38
------------------------------------
29. Robert Friedrich (CZE, KTM) +17:15,99
DNF Patrik Markvart (CZE, KTM)
 
Kategorie E2
1. Loic Larrieu (FRA, Yamaha) 3:00:59,68
2. Daniel Milner (AUS, KTM) +1:31,59
3. Albin Elowson (SWE, Husqvarna) +2:53,56
------------------------------------
23. Jakub Šefr (CZE, KTM) +13:06,53
25. Milan Engel (CZE, KTM) +13:49,00
26. Adolf Živný (CZE, KTM) +15:13,59
 
Kategorie E3
1. Taylor Robert (USA, KTM) 3:02:15,54
2. Jaume Betriu (SPA, KTM) +1:55,62
3. Christophe Nambotin (FRA, KTM) +3:42,88
------------------------------------
14. Jiří Hádek (CZE, KTM) +11:08,52
17. Patrik Liška (CZE, KTM) +13:19,71
 
--------------------------------------------------------
 
Kategorie EW
1. Laia Sanz (SPA, KTM) 3:19:33,18
2. Tayla Jones (AUS, Husqvarna) +1:33,89
3. Brandy Richards (USA, KTM) +6:30,79
 
 
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY NALEZNETE ZDE.....